Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Sześć punktów, siedem zdobytych bramek i zero straconych goli – to dorobek reprezentacji Anglii w dwóch poprzednich meczach w eliminacjach mistrzostw świata. W trzeciej batalii „Synowie Albionu” na Wembley gościć będą biało-czerwonych, z którymi zagrają po raz 20. w historii. – Nasz przeciwnik to bardzo dobry zespół, z nowym trenerem i wysokim poziomem motywacji. Przed nami kluczowe spotkanie – powiedział przed meczem selekcjoner Gareth Southgate.

Reprezentacja A

– Musimy być w różnej wysokości obrony zorganizowani, grać blisko siebie, nie zostawiać miejsca między liniami, ponieważ Anglicy potrafią wykorzystać najmniejszą przestrzeń. Potrzeba nam koncentracji w tak wymagającym spotkaniu – powiedział Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski na przedmeczowej konferencji prasowej. W środę biało-czerwoni zmierzą się na Wembley z Anglią w eliminacjach MŚ 2022, początek spotkania o godz. 20.45.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności