Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Aż osiem bramek padło w meczu rozgrywanym pomiędzy S.S. Lazio a Benevento Calcio. Rzymianie w pierwszej połowie prowadzili już różnicą trzech goli, ale przed przerwą goście pokonali golkipera rywali. Po zmianie stron padały kolejne trafienia, a w 85. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Glik, dla którego było to drugie trafienie w bieżących rozgrywkach Serie A. W 31. kolejce skuteczniejsze było jednak S.S. Lazio. Gola ustalającego na 5:3 w szóstej minucie doliczonego czasu gry strzelił Ciro Immobile.

Gdy Karol Świderski zdobył bramkę w spotkaniu z Andorą, stał się 72. zawodnikiem w historii reprezentacji Polski, który w swoim debiutanckim spotkaniu cieszył się z gola. Gdy cofniemy się pamięcią do dawnych i mniej odległych lat, możemy znaleźć wielu świetnych piłkarzy, którzy w ten sposób rozpoczęli pisać swój rozdział w kadrze narodowej.

Jak poinformowała na swojej stronie internetowej UEFA, Mistrzostwa Europy 2020 w Piłce Nożnej odbędą się z kibicami na trybunach! Osiem miast-gospodarzy potwierdziło już gotowość przyjęcia fanów w liczbie odpowiadającej co najmniej 25 procent pojemności stadionów. 19 kwietnia zapadną zaś ostateczne decyzje co do turnieju finałowego.