Tylko u nas

W kolejnej odsłonie cyklu dokumentów o reprezentacji Polski publikujemy film „Początek”, którym ponad cztery lata temu podsumowaliśmy na naszym kanale drogę biało-czerwonych pod wodzą selekcjonera Adama Nawałki przez pamiętne eliminacje UEFA EURO 2016. Mocno polecamy, warto przypomnieć sobie tamte chwile – od kulisów historycznego zwycięstwa z Niemcami, przez serię wygranych naznaczonych konsekwencją i budowaniem świetnej atmosfery, aż po dwa decydujące etapy: dramatyczny bój w Glasgow ze Szkocją i radość na PGE Narodowym po przypieczętowaniu awansu na turniej. Wszystko pokazane tak, jak lubicie najbardziej – od kuchni. VIVE LA POLOGNE!

Reprezentacja A

Kadrowicze podczas izolacji domowej dzielą się nagraniami, które pokazują ich codzienność w dobie koronawirusa. Biało-czerwoni publikują swoje treningi w niecodziennych warunkach i biorą również udział w nowych wyzwaniach, jak #LivingRoomCup czy #WFwDOMUchallange. Sprawdzamy, jak ćwiczą reprezentanci Polski przeglądając ich konta na Instagramie.

Reprezentacja kobieca U-19

Gdyby nie pandemia, kobiece reprezentacje Polski do lat 17 i 19 miałyby za sobą już mecze drugiej rundy eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy i, kto wie, czy nie świętowałyby awansów do finałów EURO. Kadra Niny Patalon nie dość, że składa się z grupy bardzo utalentowanych piłkarek, to jeszcze trafiła na wyjątkowo łaskawe losowanie. Z kolei zespół Marcina Kasprowicza do Elite Round przystąpiłby rozpędzony zwycięstwem w towarzyskim turnieju w Hiszpanii.

Reprezentacja kobieca A

Znamy nowy termin rozegrania finałów kobiecych mistrzostw Europy, które pierwotnie miały odbyć się w dniach 11 lipca – 1 sierpnia 2021 roku w Anglii. UEFA poinformowała, że ze względu na przełożenie męskiego EURO na 2021 rok kobiecy turniej zostanie rozegrany w roku 2022 (6 – 31 lipca). Prezydent Aleksander Ceferin zaznaczył, że Komitetowi Wykonawczemu zależało, aby mistrzostwa Europy kobiet były najważniejszym wydarzeniem piłkarskim danego lata.

Aktualności

– Nigdy nie podchodzę do swojej gry, treningu czy jego elementów jako do czegoś, że coś muszę zrobić. Mi to sprawia radość. Wiem też, że zawsze trzeba szukać w swojej grze dodatkowych procentów i w każdym wieku można się poprawić – mówi Damian Kądzior, skrzydłowy Dinama Zagrzeb w trzecim odcinku cyklu „Jak czytać grę?”. Na co zwraca uwagę reprezentant Polski?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności