Reprezentacja Piłki Plażowej

Pierwszego maja rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski w beach soccerze. Szczególne to będzie wydarzenie dla kilku młodych graczy, którzy zostali wyróżnieni przez selekcjonera, jak i dla samego szkoleniowca. Tomasz Wydmuszek objął reprezentację Polski blisko rok temu, ale dopiero teraz będzie miał możliwość dłuższego potrenowania z kadrowiczami... – Wreszcie, tak najkrócej mogę to podsumować – z uśmiechem mówi selekcjoner.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Akcja, którą 17-letni Polak przeprowadził w meczu z Newcastle United, zrobiła furorę nie tylko wśród polskich użytkowników mediów społecznościowych. Styl, w jaki pomocnik młodzieżowego zespołu Liverpoolu zdobył bramkę, cechuje piłkarzy o wyjątkowych umiejętnościach. I taki właśnie jest Mateusz Musiałowski – młodzieżowy reprezentant Polski wie co zrobić, by być zapamiętanym z boiska.

Reprezentacja A

Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie wygrało na własnym boisku 5:0 z Inhułciem Petrowe w meczu 23. kolejki ukraińskiej ekstraklasy i na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewniło sobie upragnione mistrzostwo kraju. Klub Polaka ma trzynaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Szachtarem Donieck. To szesnasty w historii tytuł dla Dynama, ale pierwszy od 2016 roku. Kędziora w trwającym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach ligowych, strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności