Reprezentacja kobieca A

Wczoraj zarząd PZPN zdecydował, że selekcjonerką reprezentacji Polski kobiet, co najmniej do końca 2024 roku, będzie Nina Patalon – pierwsza w historii kobieta sprawująca tę funkcję. Natomiast dziś polskie piłkarki poznały swoje rywalki w rozpoczynających się jesienią eliminacjach mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Australii i Nowej Zelandii w 2023 roku – trafiliśmy w nich do grupy F, w której oprócz naszych reprezentantek znalazły się: Norwegia, Belgia, Albania, Kosowo i Armenia. Do finałów awansuje 9 zwycięzców grup oraz 2 najlepsze drużyny z meczów barażowych. Posłuchajcie, jak skomentowali to przed naszą kamerą selekcjonerka „biało-czerwonych” oraz prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Reprezentacja A

Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie będzie oficjalną bazą reprezentacji Polski w trakcie mistrzostw Europy 2020 – zdecydował Polski Związek Piłki Nożnej. Biało-czerwoni będą trenowali na Arenie Gdańsk, na której 26 maja zostanie rozegrany finał Ligi Europy UEFA. Również z Gdańska podopieczni Paulo Sousy będą wylatywali na mecze grupowe EURO 2020 do Sankt Petersburga i do Sewilli.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności