Aktualności

[PUCHAR POLSKI KOBIET] Poznaliśmy gospodarza finału

Aktualności14.05.2021 

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano formalnego gospodarza meczu finałowego o Puchar Polski kobiet. Będzie nim zespół Czarnych Sosnowiec, który zmierzy się z TME UKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 5 czerwca o godzinie 19:00 na stadionie Polonii w Warszawie. Transmisja w Polsacie Sport.

Mecz zostanie rozegrany przy udziale publiczności, ale w związku z trwającą pandemią oraz obowiązującymi obostrzeniami liczba kibiców, mogących wejść na stadion, będzie mocno ograniczona i nie będzie prowadzona ogólnodostępna dystrybucja biletów. Większość wejściówek trafi do finalistów rozgrywek.

Zasady uczestnictwa w finale Pucharu Polski kobiet 2021:

1. Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez widza ryzyka związanego z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 COVID-19.
2. Mocno rekomendowane dla wszystkich widzów jest używanie maseczek zakrywających usta i nos, szczególnie w sytuacjach, gdy uczestnicy nie są w stanie zachować między sobą bezpiecznego dystansu wynoszącego minimum 1,5 m. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu nie jest zalecane bez zasłonięcia maseczką nosa i ust, szczególnie w sytuacjach, gdy uczestnicy nie są w stanie zachować między sobą bezpiecznego dystansu wynoszącego minimum 1,5 m.
3. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich widzów, Organizator może odmówić zgody na wejście na mecz osobie, która nie będzie stosować się do ogólnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, a także doprowadzić do opuszczenia terenu stadionu, jeżeli widz nie stosuje się do niniejszych Zasad oraz poleceń służb.
4. Każdy widz wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
5. Obowiązkowe jest zachowanie możliwie maksymalnych odległości (minimum 1,5 m) od innych osób przez cały czas pobytu na terenie stadionu, a w szczególności na trybunach.
6. Obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej odległości w kolejce do wejścia oraz w kolejkach do innych punktów udostępnionych widzom(minimum 1,5 m).
7. Obowiązują specjalne zasady opuszczenia stadionu przez kibiców po zakończonym meczu - wyjście ze stadionu będzie odbywać się według harmonogramu przedstawionego przez spikera zawodów. Prosimy o stosowanie się do komunikatów. Jednak podczas opuszczania trybun oraz terenu stadionu należy zachować możliwie maksymalne odległości od pozostałych uczestników wydarzenia(minimum 1,5 m).
8. Widzowie wchodzący na teren stadionu mają obowiązek stosować się do zasad reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi przepisami prawa powszechnego dotyczącymi obecnej sytuacji epidemicznej w kraju.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności