Puchar Polski kobiet

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano formalnego gospodarza meczu finałowego o Puchar Polski kobiet. Będzie nim zespół Czarnych Sosnowiec, który zmierzy się z TME UKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 5 czerwca o godzinie 19:00 na stadionie Polonii w Warszawie. Transmisja w Polsacie Sport.

Puchar Polski kobiet

W pierwszym półfinale Pucharu Polski kobiet pierwszoligowy UKS 3 Weronica Staszkowka Jelna podejmie mający jeszcze szanse na mistrzostwo Polski TME UKS SMS Łódź i nie jest bez szans. Trener łodzianek Marek Chojnacki na południe Polski zabrał zespół bez siedmiu zawodniczek, które zdają w środę maturę. Kto lepiej poradzi sobie z egzaminem dojrzałości na boisku i awansuje do finału Pucharu Polski, można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka. Początek transmisji o godz. 17, a mecz skomentują Hanna Urbaniak i Joanna Tokarska.

Puchar Polski kobiet

Działo się w meczach 1/4 finału kobiecego Pucharu Polski! Historyczny awans do półfinału wywalczyła pierwszoligowa UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna, która po dogrywce pokonała grający w osłabieniu Sportis KKP Bydgoszcz. Blisko sensacji było w Tarnowie, gdzie lider zaplecza Ekstraligi Tarnovia po trzydziestu minutach gry prowadził 2:0 z Czarnymi Sosnowiec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności