Puchar Polski kobiet

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano formalnego gospodarza meczu finałowego o Puchar Polski kobiet. Będzie nim zespół Czarnych Sosnowiec, który zmierzy się z TME UKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 5 czerwca o godzinie 19:00 na stadionie Polonii w Warszawie. Transmisja w Polsacie Sport.

Aktualności

Finałowe spotkanie finału Pucharu Niemiec, w którym Borussia Dortmund pokonała 4:1 RB Lipsk, było prawdopodobnie ostatnim wielkim meczem w karierze Łukasza Piszczka. Karierze, o której będzie się mówić na długo po tym jak Piszczek zejdzie ze sceny. On opuści piłkarską scenę w Niemczech jako zwycięzca. Wygrał jako sportowiec, człowiek, w Dortmundzie zyskał status, o jaki trudno będzie nie tylko jakiemukolwiek Polakowi, jeśli tam zagra, co w ogóle obcokrajowcowi. I jak zaczynał w Borussii od mistrzostwa tak skończył z Pucharem Niemiec. Właśnie sięgnął po ósme trofeum z tym klubem.

Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec pokonały AZS UJ Kraków 1:0 i konsekwentnie zmierzają po mistrzostwo Polski. Piłkarki GKS Katowice przebyły drogę od zera do bohatera, w kapitalny sposób odwracając losy rywalizacji w meczu z Olimpią Szczecin. Ewelina Kamczyk wysunęła się na prowadzenie w klasyfikacji strzelczyń Ekstraligi kobiet. Zapraszamy do zobaczenia bramek z 19.kolejki Ekstraligi kobiet.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności