[RAPORT KADROWICZKI] Zwycięstwo PSG z Lyonem z Dudek w składzie, asysta Grabowskiej

Reprezentacja23.11.2020
W hicie ligi francuskiej Paris Saint-Germain pokonał 1:0 Olympique Lyon, a 69 minut w barwach paryżanek zagrała Paulina Dudek, która opuściła boisko wcześniej z powodu urazu. O tym, że wygrana PSG to wielkie wydarzenie, niech świadczy fakt, że była to pierwsza ligowa porażka Lyonu od grudnia 2016 roku! Zwycięstwo odniosło także Fleury 91, a przy pierwszej bramce asystowała Dominika Grabowska. W Niemczech do gry po kontuzji wróciła Patrycja Balcerzak. Sprawdzamy, jak w ostatni weekend przed zgrupowaniem reprezentacji Polski na ligowych boiskach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Piątek, 20 listopada

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – 90 minut w wygranym 3:0 meczu Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt
Paulina Dudek (Paris Saint-Germain) – 69 minut w wygranym 1:0 meczu Division 1 z Lyonem

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paulina Dudek (@dudi4_)

Sobota, 21 listopada

Dominika Grabowska (FC Fleury 91) – 90 minut i asysta w wygranym 2:0 meczu Division 1 ze Dijon
Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – 120 minut (z dogrywką) i bramka w wygranym 5:2 meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Resovią Rzeszów
Karolina Klabis (AZS UJ Kraków) – 90 minut w wygranym 5:0 meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Juna-Trans Stare Oborzyska
Katarzyna Daleszczyk (AZS UJ Kraków) – 90 minut i bramka w wygranym 5:0 meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Juna-Trans Stare Oborzyska

Niedziela, 21 listopada

Patrycja Balcerzak (SC Sand) – powrót po kontuzji. Weszła na boisko w 55. minucie przegranego 1:2 meczu Bundesligi z Meppen
Agnieszka Winczo (SV Meppen) – 90 minut w wygranym 2:1 meczu Bundesligi z Sand
Sylwia Matysik (Bayer 04 Leverkusen) – drużyna Bayeru nie grała, bo przebywa na kwarantannie
Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – mecz Turbine z Werderem został przełożony z powodu zagrożenia epidemiologicznego
Agata Tarczyńska (Werder Brema) – mecz Werderu z Turbine został przełożony z
powodu zagrożenia epidemiologicznego
Aleksandra Rompa (Klepp Elite) – Klepp nie grał w ostatni weekend
Kinga Szemik (FC Nantes) – druga liga francuska została wstrzymana z powodu zagrożenia epidemiologicznego
Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut, bramka i dwie asysty w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Emilia Zdunek (GKS Górnik Łęczna) – 64 minuty w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Jolanta Siwińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i asysta w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Anna Palińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka samobójcza w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Agata Guściora (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka w wygranym 4:3 zaległym meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin) – 81 minut w przegranym 3:4 zaległym meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna zakończona
Paulina Filipczak, Adriana Achcińska, Wiktoria Zieniewicz (wszystkie TME UKS SMS Łódź) – runda jesienna Ekstraligi została zakończona
Anna Szymańska, Weronika Zawistowska, Martyna Wiankowska, Agnieszka Jędrzejewicz, Dżesika Jaszek, Alicja Materek (wszystkie Czarni Sosnowiec) – runda jesienna Ekstraligi została zakończona
Kasandra Parczewska, Zofia Buszewska, Kinga Kozak (wszystkie GKS Katowice) – runda jesienna Ekstraligi została zakończona
Natalia Chudzik, Gabriela Grzywińska, Dominika Kopińska ( wszystkie Medyk Konin) – runda jesienna Ekstraligi została zakończona zakończona
Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka Jelna) – runda jesienna I ligi została zakończona