[RAPORT KADROWICZKI] Pierwszy gol Tarczyńskiej dla Werderu

Reprezentacja05.10.2020
Drugie z rzędu czyste konto w Bundeslidze zanotowała Katarzyna Kiedrzynek, której Wolfsburg pokonał 4:0 Bayer Leverkusen. W barwach Bayeru zabrakło tym razem Sylwii Matysik, która zmaga się z drobnym urazem łydki. Swoją pierwszą bramkę dla Werderu Brema zdobyła z kolei Agata Tarczyńska i był to gol pięknej urody. Sprawdzamy, jak w weekend na ligowych boiskach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Piątek, 2 października

Agata Tarczyńska (Werder Brema) – 90 minut i bramka w przegranym 1:3 meczu Bundesligi z Hoffenheim
Dominika Grabowska (Fleury 91) – 90 minut w przegranym 0:3 meczu Division 1 z Lyonem

Sobota, 3 października

Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i dwie bramki w wygranym 4:2 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Jolanta Siwińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka w wygranym 4:2 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Anna Palińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w wygranym 4:2 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna) – w wygranym 4:2 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz pauzowała za żółte kartki
Gabriela Grzywińska (Medyk Konin) – 80 minut i bramka w wygranym 5:2 meczu Ekstraligi z ROW Rybnik
Natalia Chudzik (Medyk Konin) – 90 minut i bramka w wygranym 5:2 meczu Ekstraligi z ROW Rybnik
Kinga Kozak (GKS Katowice) – 90 minut w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi ze Olimpią Szczecin
Kasandra Parczewska (GKS Katowice) – 87 minut i bramka samobójcza w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Olimpią Szczecin
Zofia Buszewska (GKS Katowice) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi ze Olimpią Szczecin
Paulina Filipczak (TME UKS SMS Łódź) – 75 minut w wygranym 4:0 meczu Ekstraligi z AP LOTOS Gdańsk
Adriana Achcińska (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut w wygranym 4:0 meczu Ekstraligi z AP LOTOS Gdańsk
Anna Rędzia (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut, bramka i niewykorzystany rzut karny w wygranym 4:0 meczu Ekstraligi z AP LOTOS Gdańsk
Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – mecz Śląska z Rolnikiem Głogówek został przełożony

Niedziela, 4 października

Paulina Dudek (Paris-Saint Germain) – 90 minut w wygranym 3:0 meczu Division 1 z Dijon

I really enjoyed my weekend 😊 Dijon 🆚 PSG ➡️ 0:3 💪 #win #PSG #team #D1Arkema #DFCOPSG #AllezParis PSG Féminines 🔴🔵

Opublikowany przez Paulinę Dudek Niedziela, 4 października 2020

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – 90 minut w wygranym 4:0 meczu Bundesligi z Bayerem Leverkusen
Sylwia Matysik (Bayer 04 Leverkusen) – poza kadrą w przegranym 0:4 meczu Bundesligi z VfL Wolfsburg z powodu drobnego urazu łydki
Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – 90 minut w wygranym 3:0 meczu Bundesligi z SC Sand
Agnieszka Winczo (SV Meppen) – 90 minut w przegranym 0:4 meczu Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt
Patrycja Balcerzak (SC Sand) – 90 minut w przegranym 0:3 meczu Bundesligi z Turbine Poczdam
Kinga Szemik (FC Nantes) – 90 minut w wygranym 5:1 meczu Division 2 z VGA Saint-Maur
Anna Szymańsk a (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 6:1 meczu Ekstraligi z AZJ UJ Kraków
Weronika Zawistowska (Czarni Sosnowiec) – 65 minut w wygranym 6:1 meczu Ekstraligi z AZJ UJ Kraków
Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut i bramka w wygranym 6:1 meczu Ekstraligi z AZJ UJ Kraków
Agnieszka Jędrzejewicz (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 6:1 meczu Ekstraligi z AZJ UJ Kraków
Karolina Klabis (AZS UJ Kraków) – 90 minut w przegranym 1:6 meczu Ekstraligi z Czarnymi Sosnowiec