[RAPORT KADROWICZKI] Kolejne dwa gole Tarczyńskiej w Bundeslidze

Reprezentacja16.11.2020
Bramki numer 4 i 5 w tym sezonie Bundesligi zdobyła Agata Tarczyńska, a jej Werder Brema pokonał 5:3 Duisburg. Efektowne zwycięstwo zanotował Paris Saint-Germain z Pauliną Dudek w składzie, który pokonał beniaminka Issy FF aż 14:0! Wygraną odniósł także Fleury 91, a 90 minut rozegrała Dominika Grabowska. Sprawdzamy, jak w weekend na ligowych boiskach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Piątek, 13 listopada

Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – 90 minut w wygranym 1:0 meczu Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt

Sobota, 14 listopada

Agata Tarczyńska (Werder Brema) – 82 minuty i dwie bramki w wygranym 5:3 meczu Bundesligi z MSV Duisburg

Aleksandra Rompa
(Klepp Elite) – mecz Klepp został przełożony z powodu zakażeń koronawirusem w drużynie rywala
Natalia Chudzik (Medyk Konin) – 90 minut w wygranym 3:0 meczu Ekstraligi ze Śląskiem Wrocław
Gabriela Grzywińska (Medyk Konin) – 90 minut i bramka w wygranym 3:0 meczu Ekstraligi ze Śląskiem Wrocław
Dominika Kopińska (Medyk Konin) – 90 minut i bramka w wygranym 3:0 meczu Ekstraligi ze Śląskiem Wrocław
Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – w przegranym 0:3 meczu z Medykiem pauzowała za żółte kartki

Niedziela, 15 listopada

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – 90 minut w przegranym 1:4 meczu Bundesligi z Bayernem Monachium
Sylwia Matysik (Bayer 04 Leverkusen) – powrót po kontuzji. Weszła na boisko w 77. minucie wygranego 3:0 meczu Bundesligi z Meppen
Agnieszka Winczo (SV Meppen) – 90 minut w przegranym 0:3 meczu Bundesligi z Bayerem Leverkusen
Paulina Dudek (Paris Saint-Germain) – 90 minut w wygranym 14:0 meczu Division 1 z Issy FF
Dominika Grabowska (FC Fleury 91) – 90 minut w wygranym 2:1 meczu Division 1 ze Stade Reims
Kinga Szemik (FC Nantes) – druga liga francuska została wstrzymana z powodu zagrożenia epidemiologicznego
Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek, Nikola Karczewska, Jolanta Siwińska, Anna Palińska, Małgorzata Grec (wszystkie GKS Górnik Łęczna) – Górnik nie grał w ostatni weekend
Paulina Filipczak, Adriana Achcińska, Wiktoria Zieniewicz (wszystkie TME UKS SMS Łódź) – SMS nie grał w ostatni weekend
Karolina Klabis, Katarzyna Daleszczyk (obie AZS UJ Kraków) – AZS UJ nie grał w ostatni weekend