[RAPORT KADROWICZKI] Czyste konto Kiedrzynek

Reprezentacja27.09.2020

„Polskie pojedynki” w Bundeslidze dla Katarzyny Kiedrzynek i Małgorzaty Mesjasz. W pierwszym składzie Fleury 91 ponownie znalazła się Dominika Grabowska. Tym razem sztab szkoleniowy PSG dał odpocząć Paulinie Dudek. Paryżanki rozgrywały swoje spotkanie w piątek, a Polka w środę wieczorem wróciła ze zgrupowania reprezentacji Polski. Sprawdzamy, jak na ligowych boiskach po przerwie na mecze kadry radziły sobie nasze reprezentantki.

Piątek, 25 września

Paulina Dudek (Paris-Saint Germain) – cały wygrany 4:0 mecz Division 1 ze Stade de Reims na ławce rezerwowych

Sobota, 26 września

Dominika Grabowska (Fleury 91) – 65 minut w wygranym 1:0 meczu Division 1 z FF Issy-Les-Moulineaux
Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 2:0 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Weronika Zawistowska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 2:0 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 2:0 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Agnieszka Jędrzejewicz (Czarni Sosnowiec) – 87 minut w wygranym 2:0 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Medykiem Konin
Jolanta Siwińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Medykiem Konin
Anna Palińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Medykiem Konin
Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna) – 75 minut w zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Medykiem Konin
Gabriela Grzywińska (Medyk Konin) – 90 minut zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna
Natalia Chudzik (Medyk Konin) – 90 minut zremisowanym 2:2 meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna
Kinga Kozak (GKS Katowice) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Kasandra Parczewska (GKS Katowice) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Zofia Buszewska (GKS Katowice) – 90 minut i bramka w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Paulina Filipczak (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut w przegranym 0:2 meczu Ekstraligi z Czarnymi Sosnowiec
Adriana Achcińska (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut w przegranym 0:2 meczu Ekstraligi z Czarnymi Sosnowiec
Anna Rędzia (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut w przegranym 0:2 meczu Ekstraligi z Czarnymi Sosnowiec
Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – mecz Śląska z Olimpią Szczecin został przełożony
Karolina Klabis (AZS UJ Kraków) – 75 minut w wygranym 6:0 meczu Ekstraligi z Rolnikiem Głogówek

Niedziela, 27 września

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – 90 minut w wygranym 2:0 meczu Bundesligi z SV Meppen
Sylwia Matysik (Bayer 04 Leverkusen) – 90 minut w przegranym 0:2 meczu Bundesligi z Turbine Poczdam
Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – 90 minut w wygranym 2:0 meczu Bundesligi z Bayerem Leverkusen
Agnieszka Winczo (SV Meppen) – 70 minut w przegranym 0:2 meczu Bundesligi z VfL Wolfsburg
Patrycja Balcerzak (SC Sand) – 90 minut w wygranym 1:0 meczu Bundesligi z MSV Duisburg
Agata Tarczyńska (Werder Brema) – weszła na boisko w 60. minucie przegranego 1:3 meczu Bundesligi z SGS Essen