[RAPORT KADROWICZKI] Bramka Tarczyńskiej, Kiedrzynek na zero

Reprezentacja09.11.2020
Piąte w tym sezonie czyste konto w meczu Bundesligi zanotowała Katarzyna Kiedrzynek. Jej Wolfsburg rozgromił 5:0 Turbine Poczdam Małgorzaty Mesjasz. Trzeciego gola w obecnych rozgrywkach dla Werderu Brema strzeliła Agata Tarczyńska. Na krajowym podwórku szalała Martyna Wiankowska, która zdobyła cztery bramki w spotkaniu ze Sportisem KKP Bydgoszcz. Sprawdzamy, jak w weekend na ligowych boiskach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Piątek, 6 listopada

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) – 90 minut w wygranym 5:0 meczu Bundesligi z Turbine Poczdam

Wyświetl ten post na Instagramie.

What a TEAM performance yesterday 🤩🐺 5-0 💚 #immernurdu #frauenbundesliga

Post udostępniony przez Katarzyna Kiedrzynek (@kasia_kiedrzynek)

Małgorzata Mesjasz (1. FFC Turbine Poczdam) – 90 minut w przegranym 0:5 meczu Bundesligi z Wolfsburgiem

Sobota, 7 listopada

Aleksandra Rompa (Klepp Elite) – grała do 67. minuty w przegranym 0:3 meczu Toppserien z Avaldsnes
Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Emilia Zdunek (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i niewykorzystany rzut karny w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut i bramka z rzutu karnego w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Jolanta Siwińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Anna Palińska (GKS Górnik Łęczna) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z TME UKS SMS Łódź
Małgorzata Grec (GKS Górnik Łęczna) – przebywa na kwarantannie
Paulina Filipczak (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut i bramka w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna
Adriana Achcińska (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut i niewykorzystany rzut karny w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna
Wiktoria Zieniewicz (TME UKS SMS Łódź) – 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu Ekstraligi z Górnikiem Łęczna
Karolina Klabis (AZS UJ Kraków) – 89 minut w wygranym 4:0 meczu Ekstraligi z ROW Rybnik
Katarzyna Daleszczyk (AZS UJ Kraków) – 78 minut w wygranym 4:0 meczu Ekstraligi z ROW Rybnik
Natalia Chudzik (Medyk Konin) – mecz Medyka ze Śląskiem Wrocław został przełożony
Gabriela Grzywińska (Medyk Konin) – mecz Medyka ze Śląskiem Wrocław został przełożony
Dominika Kopińska (Medyk Konin) – mecz Medyka ze Śląskiem Wrocław został przełożony
Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław) – mecz Śląska z Medykiem Konin został przełożony
Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin) – mecz z Rolnikiem Głogówek został przełożony

Niedziela, 8 listopada

Agata Tarczyńska (Werder Brema) – 90 minut i bramka w przegranym 1:2 meczu Bundesligi z Freiburgiem

Sylwia Matysik (Bayer 04 Leverkusen) – poza kadrą w przegranym 2:5 meczu Bundesligi Hoffenheim (wraca do pełni sił po urazie)
Agnieszka Winczo (SV Meppen) – 88 minut w przegranym 0:3 meczu Bundesligi z Bayernem Monachium
Patrycja Balcerzak (SC Sand) – poza kadrą w przegranym 1:3 meczu Bundesligi z SGS Essen z powodu urazu
Paulina Dudek (Paris-Saint Germain) – francuska Division 1 pauzowała w ten weekend
Dominika Grabowska (Fleury 91) – francuska Division 1 pauzowała w ten weekend
Kinga Szemik (FC Nantes) – druga liga francuska została wstrzymana z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa SARS-CoV-2
Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Weronika Zawistowska (Czarni Sosnowiec) – 45 minut i bramka w wygranym 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec) – 90 minut i cztery bramki w wygranym 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Agnieszka Jędrzejewicz (Czarni Sosnowiec) – weszła na boisko w 70. minucie i strzeliła bramkę w wygranym 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec) – powrót po kontuzji. 70. minut i bramka w wygranym 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Alicja Materek (Czarni Sosnowiec) – weszła na boisko w 46. minucie wygranego 9:0 meczu Ekstraligi ze Sportisem KKP Bydgoszcz
Kasandra Parczewska (GKS Katowice) – 90 minut w wygranym 6:3 meczu Ekstraligi ze AP Lotos Gdańsk
Zofia Buszewska (GKS Katowice) – 90 minut w wygranym 6:3 meczu Ekstraligi ze AP Lotos Gdańsk
Kinga Kozak (GKS Katowice) – 90 minut i bramka w wygranym 6:3 meczu Ekstraligi ze AP Lotos Gdańsk