Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

Czarni Sosnowiec są na najlepszej drodze, by po dwudziestu jeden latach przerwy odzyskać mistrzostwo Polski. Ale Medyk Konin nie przegrał na ich terenie od prawie piętnastu lat! Klasyk Ekstraligi kobiet w sobotę na antenie TVP Sport. W niedzielę z kolei starcie dwóch ambitnych drużyn środka tabeli, czyli Sportis KKP Bydgoszcz kontra AZS UJ Kraków pokażemy na kanale Łączy nas piłka kobieca. Oto najciekawsze pytania przed 16. kolejką spotkań.

Reprezentacja kobieca A

Sześć goli, zwroty akcji i wiele sytuacji bramkowych obejrzeli kibice w towarzyskim meczu reprezentacji Polski kobiet ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z brązowym medalistą mistrzostw świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Oba gole dla naszej drużyny strzeliła wracająca do drużyny narodowej po kontuzji Ewy Pajor. Zobaczcie skrót tego meczu.

Reprezentacja kobieca A

To był wyjątkowy mecz reprezentacji Polski kobiet. Pierwszy raz w historii seniorską drużynę poprowadziła kobieta – Nina Patalon. Łatwego zadania nie miała, bo rywalem biało-czerwonych była obecnie trzecia najlepsza drużyna na świecie – Szwecja. Jak w szatni motywowały się nasze piłkarki? Jak swój debiut w reprezentacji ocenia nowa selekcjonerka? Zobaczcie kulisy tego towarzyskiego spotkania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności