Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[WIDEO] Hat-trick Lewandowskiego, rekord coraz bliżej, a Bayern mistrzem Niemiec!

08.05.2021

Tytuł udało się osiągnąć Bayernowi po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach i jeszcze przed wyjściem na murawę w meczu z Borussią Moenchengladbach. W dziwnym, naznaczonym wieloma zmiennymi sezonie monachijczyków jest on formalnością, choć wcale nie końcem istotnych zdarzeń i celów, choćby tych indywidualnych Roberta Lewandowskiego. Polak w zwycięstwie 6:0 strzelił trzy gole i już ma tylko jedną bramkę straty do rekordu Gerda Muellera!

Reprezentacja A

Rozgrywki ligowe w wielu krajach powoli dobiegają końca, jednak emocji na pewno nie zabraknie. W Serie A Juventus FC Wojciecha Szczęsnego podejmie AC Milan, a UC Sampdoria Bartosza Bereszyńskiego zagra ze świeżo upieczonym mistrzem Włoch, Interem Mediolan. Sprawdź, gdzie oglądać te i inne mecze z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Komitet Wykonawczy UEFA zatwierdził dziś powiększenie kadr finalistów mistrzostw Europy 2020 z 23 do 26 zawodników. „Taka decyzja ma dać drużynom bezpieczeństwo. Zapewnić sprawny przebieg i ciągłość rywalizacji w świetle pandemii COVID-19 oraz późniejszymi działaniami kwarantanny” – argumentuje Unia Europejskich Związków Piłkarskich.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności