[RAPORT KADROWICZA] Fabiański i West Ham z porażką w walce o LM

Reprezentacja07.05.2021
Za nami kolejny piłkarski weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. Wielkich emocji nie zabrakło w Anglii, gdzie Leeds United z Mateuszem Klichem w składzie pokonało Tottenham 3:1. W Niemczech Robert Lewandowski już jest o jednego gola od rekordu Gerda Muellera, a Bayern po raz kolejny zdobył mistrzostwo Niemiec. Sprawdź nasz raport kadrowicza!

Piątek, 7 maja

Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin) – grał do 82. minuty w meczu z Zagłębiem Lubin (1:1)
Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin) – grał do 70. minuty w meczu z Zagłębiem Lubin (1:1)

Sobota, 8 maja

Michał Helik (Barnsley FC) – 90 minut z Norwich City (2:2)
Kamil Jóźwiak (Derby County) – od 73. minuty na boisku z Sheffield Wednesday FC (3:3)
Mateusz Klich (Leeds United) – do 90. minuty z Tottenhamem Hotspur FC (3:1)
Przemysław Płacheta (Norwich City) – na ławce rezerwowych z Barnsley FC (2:2)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – 90 minut z Udinese Calcio (1:1)
Piotr Zieliński (SSC Napoli) – do 69. minuty na boisku, gol i asysta ze Spezią Calcio (4:1)
Grzegorz Krychowiak (Łokomotiw Moskwa) – pauzował za żółte kartki z Dynamo Moskwa (0:0)
Maciej Rybus (Łokomotiw Moskwa) – 90 minut z Dynamo Moskwa (0:0)
Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa) – 90 minut z Łokomotiwem Moskwa (0:0)
Karol Niemczycki (Cracovia) – 90 minut z Lechią Gdańsk (1:1)
Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria) – 90 minut z Interem Mediolan (1:5)

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 3 gole i asysta z Borussią Moenchengladbach (6:0)
Jan Bednarek (Southampton FC) – 90 minut z Liverpoolem (0:2)

<<<ZOBACZ GOLE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO>>>

Niedziela, 9 maja

Arkadiusz Milik (Olympique Marsylia) – 90 minut z AS Saint-Étienne (0:1)
Jakub Moder (Brighton & Hove Albion FC) – od 59. minuty na boisku z Wolverhampton Wanderers (1:2)
Karol Świderski (PAOK FC) – do 62. minuty na boisku z Arisem FC (2:0)
Paweł Dawidowicz (Hellas Verona) – do 45. minuty na boisku z Torino FC (1:1)
Kamil Glik (Benevento Calcio) – 90 minut z Cagliari Calcio (1:3)
Łukasz Fabiański (West Ham United FC) – 90 minut z Evertonem (0:1)
Bartosz Slisz (Legia Warszawa) – 90 minut ze Stalą Mielec (0:0)
Krzysztof Piątek (Hertha BSC) – do 73 minuty na boisku z Arminią Bielefeld (0:0)
Arkadiusz Reca (FC Crotone) – zagrał pierwszą połowę z AS Roma (0:5)
Kamil Grosicki (West Bromwich Albion) – poza składem na mecz z Arsenalem (1:3)
Wojciech Szczęsny (Juventus FC) – obroniony rzut karny i 90 minut z AC Milan (0:3)