Centralna Liga Juniorów

Lider z Wrocławia odniósł piąte z rzędu zwycięstwo i ma już pięć punktów przewagi nad drugim miejscem w tabeli. W Krakowie natomiast górą w derbach ponownie były „Pasy”. W tej kolejce odbyło się tylko sześć spotkań. Mecze Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków i Arka Gdynia – Lech Poznań zostały przełożone na późniejszy termin.

Centralna Liga Juniorów

Za nami 1/3 zmagań w rundzie jesiennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w makroregionalnej grupie B, w której rywalizują między innymi ekipy z Pomorza i Szczecina. W niedzielę, w ramach 5. kolejki Lechia Gdańsk zmierzy się z Fase Szczecin. Spotkanie to będzie można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka, transmisja od 12.15.

Centralna Liga Juniorów

Nabierają tempa rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Po bardzo dobrym starcie, w ostatnim tygodniu zadyszki doznała Legia Warszawa, która w niedziele zmierzyła się z Lechią Gdańsk. Drużyna ze stolicy miała początkowo problemy, ale po wyjątkowo emocjonującej końcówce zdołała zwyciężyć. Na kanale Łączy Nas Piłka TV można obejrzeć powtórkę tego spotkania.

Centralna Liga Juniorów

Nie rozpieszczali kibiców w miniony weekend młodzi piłkarze, jeżeli chodzi o strzeleckie popisy. Na siedmiu stadionach padło łącznie 15 bramek. Nie znaczy to jednak, że fani śledzący rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów nudzili się. Wręcz przeciwnie – punkty pogubiły Legia, Wisła czy też Korona. Samodzielnym liderem jest więc w tej sytuacji Śląsk Wrocław. Mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok odbędzie się zaś w późniejszym terminie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności