Centralna Liga Juniorów

Nie zatrzymują się młodzi piłkarze Śląska Wrocław i Wisły Kraków. Te dwie drużyny rozegrały w tym sezonie trzy spotkania i zanotowały trzy zwycięstwa! W trzeciej kolejce najefektowniej wypadł jednak UKS SMS Łódź, który wbił rywalom aż siedem bramek! Zapraszamy do obejrzenia wszystkich goli z weekendowych meczów Centralnej Ligi Juniorów!

Centralna Liga Juniorów

W czwartej kolejce Centralnej Ligi Juniorów na pierwszy plan wysuwa się derbowa rywalizacja w Krakowie. Patrząc wyłącznie na ligową klasyfikację faworytem jest Wisła, która w tym sezonie jeszcze nie straciła punktów, ale… starej prawdy o derbach rządzących się swoimi prawami nie będziemy nawet przypominać. Transmisja z meczu Wisła – Cracovia na Łączy Nas Piłka, w sobotę od 11:15.

Centralna Liga Juniorów

Kolejne przekonujące zwycięstwa odniosły drużyny Śląska i Wisły – jedyne, które po trzech kolejkach mają komplet punktów na koncie. Na przeciwległym biegunie natomiast dwie ekipy z północy Polski – Arka i Pogoń Szczecin. Tyle, że mecz Portowców z Legią Warszawa w ramach trzeciej kolejki, podobnie jak spotkanie Cracovii z Zagłębiem Lubin, zostało przełożone na 9 września.

Centralna Liga Juniorów

W meczach pomiędzy Jagiellonią Białystok a Koroną Kielce w Centralnej Lidze Juniorów na boisku zawsze dzieje się wiele. W poprzednim sezonie zespół ze stolicy Podlasia na własnym terenie okazał się nieznacznie lepszy, wygrywając 2:1 po bramce w przedostatniej minucie meczu. Teraz do gry przystąpią zupełnie nowe drużyny, ale z równie wielkimi ambicjami. Początek tego spotkania w sobotę o12:15, a transmisję na Łączy Nas Piłka zaczynamy dziesięć minut wcześniej.

Centralna Liga Juniorów

Ile razy zdarzyło Wam się zobaczyć w meczu piłkarskim gola zdobytego zza połowy? Właśnie taka bramka padła w miniony weekend w Centralnej Lidze Juniorów! Ale to nie jedyny ładny gol, jakiego zobaczycie w naszym magazynie. Zobacz wszystkie bramki i skróty meczów 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów!

 

Centralna Liga Juniorów

Wiele się działo w drugiej kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Tylko w jednym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami, a łącznie na siedmiu boiskach padło 25 bramek. Śląsk, Wisła i Legia nie straciły jeszcze punktu, natomiast w dolnej połówce między innymi Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Cracovia czy Pogoń Szczecin. Spotkanie Zagłębia z Lechią Gdańsk zostało przełożone na początek września.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności