Aktualności

[WIDEO] Bohater nieoczywisty! Dlaczego Piszczek był tak potrzebny reprezentacji?

Specjalne24.04.2021 
W meczu, w którym sięgnęliśmy po legendarne zwycięstwo z Niemcami na Stadionie Narodowym w 2014 roku, był kwintesencją wszystkich kluczowych cech, jakie zaprezentowała nasza drużyna: zaangażowania, taktycznej konsekwencji, współpracy z partnerami, skuteczności, no i „serducha” zostawionego na boisku. Łukasz Piszczek pozostaje bez wątpienia jednym z największych, choć nie zawsze dostrzeganych, nieoczywistych bohaterów tego spotkania.

Do asysty przy golu Arkadiusza Milika i kluczowego zagrania przy trafieniu Sebastiana Mili, Łukasz Piszczek dodał – zresztą jak zwykle w wielkich meczach reprezentacji – swoje ogromne umiejętności w obronie, dynamikę w atakach skrzydłem i odpowiedzialność za zespół. Za chwilę skończy 36 lat, a tymczasem w ostatnich dniach znów wrócił do składu Borussii Dortmund. Nasza analiza na bank sprawi, że zupełnie nie będzie Was to dziwić. Zobaczcie, ile „Piszczu” daje drużynie.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności