Wasyl chciał pomóc Szczęsnemu, ale nie dał rady

Reprezentacja10.02.2015
Po bardzo ciekawym meczu Arsenal pokonał na Emirates Stadium 2:1 Leicester City we wtorkowym meczu 25. kolejki Premier League. Choć jeszcze nie tak dawno mogliśmy być pewni, że w tym starciu naprzeciw siebie staną dwaj Polacy, to jednak zarówno Wojciech Szczęsny, jak i Marcin Wasilewski zasiedli na ławce rezerwowych. Ten drugi się jednak z niej podniósł i pojawił na placu gry w 59. minucie. Próbował nawet pomóc... temu pierwszemu, gdy faulował konkurenta Szczęsnego, Davida Ospinę. Otrzymał za to żółtą kartkę.
Choć Arsene Wenger zapewniał, że numerem 1 Arsenalu nadal pozostaje Wojciech Szczęsny, Polak kolejny raz zasiadł na ławce rezerwowych. Ta sama rola przypadła Marcinowi Wasilewskiemu, który w ostatnich 15. meczach Leicester wychodził w podstawowym składzie. Co prawda "Wasyl" pojawił się na boisku w 59. minucie, ale nie zdołał przeszkodzić porażce. Próbował natmiast przeszkadzać... konkurentowi Szczęsnego, za co otrzymał żółtą kartkę. Po końcowym gwizdku na twarzy ani jednego, ani drugiego Polaka nie gościł uśmiech. Nie ma co się jednak dziwić.

Pamiętajcie, że cykl „Oko Na Kadrowicza” tworzycie również Wy! Na Twitterze i Facebooku czekamy na Wasze opinie dotyczące gry polskiego obrońcy opatrzone hashtagiem #OkoNaWasyla. Najciekawsze z nich będą opublikowane na naszej stronie internetowej. TAGI: Marcin Wasilewski, Wojciech Szczęsny, reprezentacja Polski,