Aktualności

Wojciech Szczęsny: Po tym meczu czujemy niedosyt

Reprezentacja31.03.2021 

– Mam wrażenie, że w pierwszej połowie byliśmy zbyt pasywni. Graliśmy z piątką z tyłu, nie atakując zbyt intensywnie. W drugiej wahadłowi operowali już wyżej, dzięki czemu mogliśmy odbierać piłkę na połowie rywala i byliśmy znacznie groźniejsi – podsumował spotkanie z Anglią bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny.

– Boli nas bardzo ta porażka, bo przegrana na Wembley po stałym fragmencie gry w końcówce spotkania na pewno powoduje niedosyt. Pokazaliśmy jednak, że możemy walczyć z najlepszymi. Przy drugim trafieniu Anglików byłem blisko odbicia piłki, ale wszystko działo się tak szybko, że nie miałem zbyt wiele czasu na reakcję – opisał.

– Trener zauważył, że mamy charakter i możemy być groźni dla teoretycznie silniejszych przeciwników. Przy właściwej organizacji gry jesteśmy w stanie powalczyć z każdym. To, że dziś czujemy niedosyt pokazuje, że chcemy więcej – skwitował.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności