[SOBOTA KADROWICZA] Sześciu reprezentantów zagrało w swoich klubach. Jak wypadli?

Reprezentacja07.05.2016
W sobotę fani „biało-czerwonych” ze szczególną uwagą śledzili wydarzenia w Ingolstadt, gdzie Bayern Monachium – z Robertem Lewandowskim w składzie – wygrał z beniaminkiem Bundesligi i zapewnił sobie mistrzostwo Niemiec. Na pochwały zasłużył również Artur Boruc, który w wielkim stylu obronił rzut karny w meczu Bournemouth z West Bromwich Albion.

Piątek, 6 maja

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio) – od 84. minuty meczu z Bari (3:0), awans do Serie A

Sobota, 7 maja

Maciej Rybus (Terek Grozny) – 90 minut w spotkaniu z CSKA Moskwa (0:1)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – z powodu urazu poza kadrą na mecz z Eintrachtem (15:30)

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 90 minut i 2 gole w spotkaniu z Ingolstadt, mistrzostwo Niemiec

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart) – cały mecz na ławce przeciwko z Mainz (1:3)

Artur Boruc (AFC Bournemouth) – 90 minut i obroniony rzut karny w meczu z West Bromwich Albion (1:1)

Łukasz Fabiański (Swansea City) – 90 minut w meczu z West Ham United (4:1)

Piotr Zieliński (Empoli) – do 82. minuty w spotkaniu z Interem (1:2)

Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk) – 90 minut w meczu z Ruchem Chorzów (1:0)

Kamil Grosicki (Stade Rennais) – cały mecz na ławce przeciwko Montpellier (0:2)

» [PIŁKA W TV] Plan transmisji meczów z udziałem „biało-czerwonych”

Niedziela, 8 maja

Wojciech Szczęsny (AS Roma) – o godzinie 12:30 spotkanie z Chievo

Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam) – o godzinie 14:30 spotkanie z Graafschap

Jakub Błaszczykowski (Fiorentina) – o godzinie 15:00 mecz z Palermo

Bartosz Kapustka (Cracovia) – o godzinie 15:30 spotkanie z Lechem Poznań

Karol Linetty (Lech Poznań) – o godzinie 15:30 spotkanie z Cracovią

Filip Starzyński (Zagłębie Lubin) – o godzinie 15:30 spotkanie z Pogonią Szczecin

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC) – o godzinie 17:00 spotkanie z Granadą

Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 spotkanie z Piastem Gliwice

Igor Lewczuk (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 spotkanie z Piastem Gliwice

Michał Pazdan (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 spotkanie z Piastem Gliwice

Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 spotkanie z Piastem Gliwice

Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa) – o godzinie 18:00 spotkanie z Piastem Gliwice

Kamil Glik (Torino) – o godzinie 20:45 spotkanie z Napoli

Paweł Wszołek (Hellas Werona) – o godzinie 20:45 mecz z Juventusem