[WIDEO]: Sobiech dał nadzieję, ale tylko na chwilę. Gol Polaka

Reprezentacja27.10.2015
Nie tak wyobrażał sobie tegoroczną przygodę z Pucharem Niemiec Artur Sobiech. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się dopiero w 71. minucie meczu II rundy rozgrywek z SV Darmstadt na Merck-Stadion am Böllenfalltor. Zdołał nawet strzelić gola, ale dawał on remis tylko na chwilę. Gospodarze wygrali 2:1.

Sobiech trafił do siatki w 75. minucie, wygrywając twardy pojedynek z obrońcą Darmstadt i lobując bramkarza. Na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Sześćdziesiąt sekund przed Polakiem do siatki trafił bowiem Aytaç Sulu.

<<<<ABY ZOBACZYĆ TRAFIENIE POLAKA, KLIKNIJ TUTAJ>>>>

Wydawało się, że Hannover stać na dobry rezultat, gdyż rozkręcał się z każdą chwilę. W 79. minucie nadziei pozbawił ich jednak Sandro Wagner.

Dla Sobiecha, który był powołany do reprezentacji Polski na październikowe mecze eliminacji mistrzostw Europy 2016 ze Szkocją i z Irlandią, było to już trzecie trafienie w tym sezonie. Wcześniej dwukrotnie pokonał bramkarza Borussii Dortmund.

SV Darmstadt 98 – Hannover 96 2:1 (0:0)

Bramki: Aytaç Sulu 74, Sandro Wagner 79 – Artur Sobiech 75