Reprezentacja Niemiec bez tajemnic. Sprawdź liczby naszych rywali

Reprezentacja02.09.2015
Do meczu z Niemcami pozostały już tylko dwa dni, więc czas bliżej poznać zespół Joachima Loewa! Kto wykonał najwięcej podań? W której połowie strzelają najwięcej goli? Ile średnio oddają strzałów na mecz? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi liczbami naszych piątkowych rywali!

0 – nie stracili ani jednej bramki w pierwszych połowach.

1 – jeden mecz zakończony podziałem punktów z Irlandią i jedna porażka w meczu z Polską.

3 – asysty zapisane na koncie Maxa Kruse oraz Mesuta Ozila.

4 – mecze wygrane przez zespół Joachima Loewa w tych eliminacjach. 4 to również ilość straconych bramek przez Niemców w trwających eliminacjach mistrzostw Europy 2016 (wszystkie w drugich połowach).

5 – ilość goli zdobytych przez Thomasa Mullera, najskuteczniejszego strzelca reprezentacji Niemiec

7 – tyle bramek nasi przyszli rywale zdobyli w pierwszych połowach.

9 – ilość strzelonych bramek przez Niemców w drugich połowach

540 – przez tyle minut występował na boisku obrońca Bayernu Monachium Jerome Boateng. 26-latek zagrał we wszystkich dotychczasowych meczach eliminacji mistrzostw Europy.

575 – aż tyle podań wykonał Toni Kroos we wszystkich spotkaniach eliminacji ME 2016 (543 z nich zakończonych powodzeniem, co daje mu skuteczność 94%).

16 – tyle goli zdobyli Niemcy w dotychczasowych spotkaniach eliminacji ME 2016.

67 – średnia w procentach posiadania piłki w dotychczasowych meczach eliminacyjnych.

19 – ilość oddanych strzałów w meczu ze Szkocją (Niemcy – Szkocja 2:1, 07.09.2014).

21 – suma strzałów oddanych na bramkę w spotkaniu z Polską (Polska – Niemcy 2:0, 11.10.2014).

15 – strzały w meczu z Irlandią (Niemcy – Irlandia 1:1, 14.10.2014).

29 – tyle prób strzałów na bramkę było w meczu z Gibraltarem (Niemcy – Gibraltar 4:0, 14.11.2014).

13 – strzały zespołu Joachima Loewa z meczu z Gruzją (Gruzja – Niemcy 0:2, 29.03.2015).

22 – uderzenia na bramkę w rywalizacji z Gibraltarem (Gibraltar – Niemcy 0:7, 13.06.2015).

58 – ilość fauli popełnionych przez reprezentację Niemiec w trwających eliminacjach.

6 – sześć razy zostali ukarani żółtymi kartkami przez arbitra.

63 – tyle razy faulowani byli mistrzowie świata.

61 – łączna suma rzutów rożnych przyznana Niemcom we wszystkich meczach eliminacyjnych.

10,7 – średnia rzutów rożnych przyznawanych Niemcom na mecz.

18 – tyle razy wpadali w pułapkę ofsajdową.

3863 – tyle łącznie podań wymienili we wszystkich meczach eliminacji ME.

3535 – ilość podań zakończonych powodzeniem.

92 – skuteczność procentowa pod względem podań zakończonych powodzeniem.

148 – suma wszystkich strzałów oddanych na bramkę rywala.

24,67 – średnia strzałów na bramkę na mecz.

63 – strzały, które powędrowały poza światło bramki.

29 – próby strzałów, które zostały zablokowane przez rywali.

2,67 – tyle goli Niemcy średnio zdobywają na mecz w obecnych eliminacjach mistrzostw Europy.

Źródło: własne i uefa.com