[LICZBY WEEKENDU] Czwarta asysta i zwycięski debiut w Serie A

Reprezentacja30.01.2017
Czas na liczbowe podsumowanie minionego weekendu. Sprawdź, jak spisali się reprezentanci Polski!

1 – pierwszy mecz w Serie A rozegrał w niedzielę Bartosz Bereszyński. Były obrońca Legii Warszawa zadebiutował w barwach Sampdorii Genua w wygranym 3:2 meczu z AS Romą;
4 – czwartą asystę w tym sezonie Serie A zaliczył w niedzielnym meczu z US Palermo Piotr Zieliński. Polski pomocnik grał od 54. minuty, a Napoli zremisowało 1:1;
14 – tylu reprezentantów Polski pojawiło się w weekend na europejskich boiskach;

15 – piętnasty mecz w Ligue 1 rozegrał w niedzielę Igor Lewczuk. FC Girondins Bordeaux pokonało 2:0 Nancy, a Polak zebrał bardzo dobre noty. Był to już piąty ligowy mecz w tym sezonie, kiedy defensywa kierowana przez Lewczuka zagrała „na zero z tyłu”;
20 – tyle spotkań w lidze włoskiej rozegrał już Karol Linetty. W niedzielnym starciu z AS Romą (3:2) młody Polak pojawił się na boisku w 62. minucie.

<<<<[WEEKEND KADROWICZÓW] Ważne zwycięstwo Sampdorii, asysta Piotra Zielińskiego>>>>