Aktualności

Kamil Jóźwiak: Druga połowa dobrym prognostykiem

Reprezentacja31.03.2021 

– Byłbym bardziej zadowolony po tym spotkaniu, gdybyśmy utrzymali remis. W drugiej połowie przycisnęliśmy rywala, który stwarzał okazje, ale i po naszej stronie ich nie brakowało. Szkoda, że wyjeżdżamy z Anglii bez punktów po takiej drugiej połowie – powiedział po starciu na Wembley pomocnik reprezentacji Polski Kamil Jóźwiak.

– W przerwie rozmawiałem z trenerem Sousą. Po wejściu na boisko miałem ożywić nieco poczynania zespołu i mam nadzieję, że to mi się udało. Nie wiem, jak wyglądałoby to, gdybym zagrał od początku. Na pewno wszyscy zawodnicy zostawili na murawie dużo zdrowia – dodał.

– Każdy z nas jest dumny z tego, że gra w reprezentacji Polski i może stawiać czoła takim rywalom jak Anglia. Może Wyspiarze są na papierze mocniejsi, ale my też mamy w naszych szeregach klasowych zawodników i możemy sprawiać niespodzianki. Na razie gramy w nowym ustawieniu i jestem przekonany, że z meczu na mecz będzie to funkcjonowało coraz lepiej. Druga połowa na Wembley jest dobrym prognostykiem – zauważył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności