Aktualności

Jan Bednarek: Zabrakło nam instynktu „killera”

Reprezentacja31.03.2021 

– Myślę, że w pierwszej połowie spotkania byliśmy zbyt bojaźliwi, wyszliśmy ze zbyt dużym respektem dla przeciwnika. Byliśmy za mało agresywni w bocznych sektorach boiska, co powodowało, że Anglicy mogli swobodnie zmieniać stronę gry – powiedział po meczu z Anglią obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek.

– W drugiej połowie zagraliśmy już odważniej, staraliśmy się operować między liniami i to było dużo lepsze. Po przerwie pokazaliśmy, że możemy rywalizować z najlepszymi w Europie. Mamy potencjał, możemy osiągać sukcesy, ale na pewno przed nami dużo pracy. Musimy podejść do tego z pokorą i walczyć o swoje – dodał.

– Zabrakło nam dziś instynktu „killera”. Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało ostatniego podania. Byliśmy też zbyt mało konsekwentni w obronie. Nie powinniśmy stracić bramki w 86. minucie ze stałego fragmentu gry. Zabrakło nam koncentracji. Jeśli to poprawimy, możemy walczyć o dobre rezultaty z silniejszymi rywalami – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności