Reprezentacja A

Po serii trzech remisów z rzędu, Hertha sięgnęła po komplet punktów w meczu z SC Freiburg. Gospodarze wygrali 3:0, wszystkie bramki zdobyli w pierwszej połowie. Autorem jednego z goli był Krzysztof Piątek, który otworzył wynik. Tym samym Piątek zaliczył siódme trafienie w lidze niemieckiej w tym sezonie. Dzięki wygranej drużyna polskiego napastnika wyprzedziła trzy zespoły w tabeli Bundesligi i na chwilę wydostała się ze strefy zagrożenia.

Reprezentacja A

Rozgrywki ligowe w wielu krajach powoli dobiegają końca, jednak emocji na pewno nie zabraknie. W Serie A Juventus FC Wojciecha Szczęsnego podejmie AC Milan, a UC Sampdoria Bartosza Bereszyńskiego zagra ze świeżo upieczonym mistrzem Włoch, Interem Mediolan. Sprawdź, gdzie oglądać te i inne mecze z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Komitet Wykonawczy UEFA zatwierdził dziś powiększenie kadr finalistów mistrzostw Europy 2020 z 23 do 26 zawodników. „Taka decyzja ma dać drużynom bezpieczeństwo. Zapewnić sprawny przebieg i ciągłość rywalizacji w świetle pandemii COVID-19 oraz późniejszymi działaniami kwarantanny” – argumentuje Unia Europejskich Związków Piłkarskich.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności