Puchar Polski kobiet

Sobotni finał Pucharu Polski był jej trzynastym w karierze. Mimo że kilka razy ratowała swoją drużynę przed stratą gola, raz skapitulowała, a to przełożyło się na jednobramkową wygraną Górnika Łęczna. - Przegrywa ten, kto popełnia więcej błędów. Tym razem wygrał Górnik i z całego serca mu tego gratuluję - mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka bramkarka Czarnych Sosnowiec i reprezentacji Polski, Anna Szymańska.

Puchar Polski kobiet

Swój ostatni mecz w zielono-czarnych barwach okrasiła golem, który dał jej drużynie zwycięstwo w finale Pucharu Polski. Dominika Grabowska w fenomenalny sposób pożegnała się z Górnikiem Łęczna i po sezonie wyjedzie do Francji, by grać w tamtejszym FC Fleury 91. - Nie można sobie chyba wymarzyć lepszego pożegnania. Ja jednak wcale nie żegnam się z Górnikiem. Mówię tylko „do zobaczenia” - zaznacza w rozmowie z Łączy Nas Piłka „Grabek”.

Puchar Polski kobiet

W najbliższą sobotę, 27 czerwca, odbędzie się finał Pucharu Polski kobiet w sezonie 2019/20. Na stadionie Polonii Warszawa drużyna Górnika Łęczna, czyli aktualnych mistrzyń Polski, zagra o trofeum z zawodniczkami Czarnych Sosnowiec. Na kilka dni przed finałem porozmawialiśmy z trenerami obu drużyn oraz zawodniczkami – Eweliną Kamczyk i Dżesiką Jaszek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności