Aktualności

Wyniki audytu rocznego szkółek

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich17.09.2020 
Polski Związek Piłki Nożnej zakończył audyt szkółek biorących udział w pierwszym cyklu Programu Certyfikacji. Weryfikację pozytywnie przeszło 390 podmiotów.

Przypomnijmy, że certyfikaty na cykl 2019-21 zostały przyznane 29 listopada ubiegłego roku. Od tego czasu podmioty, które je otrzymały podlegają weryfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej w zakresie szkolenia, administracji i finansów. Weryfikacja pierwszego z wymienionych filarów prowadzona jest na bieżąco przez trenerów monitorujących, którzy regularnie wizytują szkółki.

Kolejnym etapem oceny szkółek jest audyt roczny, w trakcie którego sprawdzane są kwestie formalne dotyczące m.in. poprawności wszelkich umów i zaświadczeń, a także liczebności drużyn czy kwalifikacji trenerów. W tym roku pozytywnie przeszło go 390 podmiotów. Z kolei w efekcie jego negatywnego wyniku certyfikaty odebrano 166 szkółkom.

PZPN pragnie niniejszym pogratulować wszystkim podmiotom, które pozytywnie przeszły audyt roczny, a ich certyfikaty pozostają aktywne. To dowód, że praca z dziećmi w tych miejscach odbywa się zgodnie z najwyższymi z standardami.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności