Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Blisko półtora roku minęło od dnia przyznania certyfikatów PZPN w ramach pierwszego cyklu programu. Dla wielu szkółek i pracujących w nich trenerów dołączenie do projektu i konieczność dostosowania się do standardów narzuconych przez Federację oznaczało spore zmiany w codziennym funkcjonowaniu.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca, wprowadzającym nowe obostrzenia mające na celu ograniczyć rozwijanie się trzeciej fali pandemii koronawirusa, od 27 marca do 9 kwietnia obiekty sportowe będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego. Oznacza to zawieszenie meczów oraz treningów dzieci i młodzieży, również w certyfikowanych szkółkach piłkarskich.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Mobilna Akademia Młodych Orłów to od 2018 roku jeden z najważniejszych projektów szkoleniowych realizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. Pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia uniemożliwiają prowadzenie szkoleń w tradycyjnej, stacjonarnej formie. Nadal jednak chcemy docierać z wiedzą do trenerów i nauczycieli, którzy chcą się edukować. I robimy to – w formie online.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności