Aktualności

[Program Certyfikacji] Kolejne kroki po stronie szkółek

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich30.07.2019 
Trwa weryfikacja zgłoszeń do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Część szkółek została już przyjęta do programu, inne wciąż się o to starają. Chcąc pozostać w grze o certyfikat obie grupy muszą spełnić kilka warunków.

Większość szkółek, których zgłoszenia zostały zaakceptowane, jest już przyjęta do programu. Kolejne kroki po ich stronie to:

1. Rejestracja zawodników w szkółce piłkarskiej (jak to zrobić? ZOBACZ WIDEO)

2. Potwierdzenie zawodników w szkółce i przypisanie ich do drużyn (ZOBACZ WIDEO)

3. Oczekiwanie na kontakt Regionalnego Specjalisty ds. rozwoju piłki amatorskiej, który umówi się na spotkanie w celu weryfikacji kwestii formalnych.

Pozostałe szkółki, których formularz nie został odrzucony lub anulowany, wciąż mają szanse na przyjęcie do programu. Warunkiem jest wykonanie poniższych czynności:

1. Utworzenie w systemie zarządzania szkółką (certyfikacja.laczynaspilka.pl) wszystkich drużyn wskazanych w formularzu zgłoszeniowym (ZOBACZ WIDEO)

2. Potwierdzenie przez system PZPN24 (pzpn24.pzpn.pl) współpracy ze wszystkimi trenerami wskazanymi w formularzu zgłoszeniowym (ZOBACZ WIDEO)

3. Przypisanie przez system trenerów do utworzonych drużyn (ZOBACZ WIDEO)

4. W przypadku prowadzenia autorskiego programu szkolenia – oczekiwanie na jego akceptację przez związkowych specjalistów.

Po poprawnym wykonaniu tych zadań szkółka zostanie przyjęta do programu. Będzie wówczas zobowiązana do spełnienia trzech warunków opisanych na początku artykułu. Sierpień będzie miesiącem wizyt Regionalnych Specjalistów ds. rozwoju piłki amatorskiej. We wrześniu szkółki, które pozytywnie przejdą przez cały proces otrzymają Certyfikaty PZPN.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności