Aktualności

[DRUGI CYKL CERTYFIKACJI] Rusza etap uzupełniania danych

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich02.11.2020 
W poniedziałek (2 listopada) rusza etap uzupełniania danych przez podmioty ubiegające się o przyjęcie do drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Poniżej przedstawiamy listę zadań do wykonania oraz filmy z instrukcjami jak to zrobić.

Etap uzupełniania danych potrwa do czwartku 12 listopada i składa się z:

1. Potwierdzania członków sztabu szkoleniowego – każdy z nich musi posiadać zaświadczenia o niekaralności oraz o niefigurowaniu w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym:2. Tworzenia drużyn:

3. Potwierdzania zawodników – w tym wypadku to rodzice zawodników składają wnioski, a administrator szkółki jest odpowiedzialny za ich potwierdzenie. Co ważne, w systemie zarządzania szkółką muszą być potwierdzeni wszyscy zawodnicy trenujący na co dzień w szkółce:4. Przypisywania obiektów – szkółka musi posiadać aktualne dokumenty potwierdzające prawo do korzystania z danego obiektu:

5. Tworzenia harmonogramów treningowych:

Szczególną uwagę należy zwrócić na poprawną kolejność poszczególnych kroków. Tworząc drużynę trzeba przydzielić jej członka sztabu w roli pierwszego trenera (zatem wcześniej wymagane jest potwierdzenie członków sztabu). Z kolei potwierdzając zawodników do szkółki należy ich od razu przypisać do danej drużyny (co oznacza, że wcześniej trzeba je utworzyć).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności