Centralna Liga Juniorów

W meczu drugiej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe 1:0 z Górnikiem Zabrze. Jedyną bramkę spotkania zdobył w 25. minucie Michał Szmigiel. Mecz był na żywo transmitowany na kanale Łączy Nas Piłka. Poniżej można obejrzeć go z odtworzenia.

Centralna Liga Juniorów

W dwóch ostatnich sezonach kluby te sprawiały spore niespodzianki w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Najpierw Śląsk Wrocław został wicemistrzem, a teraz Górnik Zabrze okazał się najlepszy w Polsce. Dzisiaj oba kluby chcą potwierdzić dobrą prace z młodzieżą. Po pierwszej kolejce liderem jest Śląsk, ale i „Górnicy” mogą ze swojej gry wynieść kilka pozytywów. Mecz Górnika ze Śląskiem będzie można zobaczyć na Łączy nas Piłka w niedzielę od godziny 12:15.

Centralna Liga Juniorów

Kolejna historyczna transmisja na kanale Łączy Nas Piłka – tym razem z meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15. Pierwsza relacja w tej kategorii wiekowej to klasyk polskiej piłki, czyli pojedynek Widzewa Łódź z Legią Warszawa. Mecz, który bez względu na kategorię wiekową, zawsze elektryzuje kibiców. Spotkanie to będzie transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 13:00. Nie mogło być inaczej!

Centralna Liga Juniorów

Blisko pół roku czekali kibice na mecze w Centralnej Lidze Juniorów. Inauguracja sezonu wynagrodziła jednak długie wyczekiwanie. Na starcie nie obyło się bez kilku niespodzianek, bo chyba w takich kategoriach trzeba traktować domową porażkę Pogoni Szczecin czy remis w Łodzi Zagłębia Lubin. Pierwszym liderem jest z kolei Śląsk Wrocław, a dwa gole strzelił dla niego Marcin Bartoń (na zdjęciu – red.).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności