Centralna Liga Juniorów

Bez względu na przebieg meczu oraz jego wynik wiadomo już, że tegoroczna inauguracja w Centralnej Lidze Juniorów będzie bardzo długo pamiętana. Pierwszy mecz po blisko półrocznej przerwie, rywalizacji dwóch firm – głównego pretendenta do tytułu i srebrnego medalisty Legii Warszawa oraz obrońcy tytułu Górnika Zabrze i to na dodatek w Legia Training Center. Mecz ten pokażemy na Łączy Nas Piłka w sobotę, od 12:00 – transmisję rozpoczynamy o 11:50.

Dokładnie 159 dni czekali miłośnicy rozgrywek juniorskich na kolejne mecze w Centralnej Lidze Juniorów. Po tym, jak na początku marca sezon został przerwany, a mistrzostwo przyznano pierwszemu w tabeli Górnikowi Zabrze, teraz juniorzy wracają do codziennej rywalizacji. Z pewnością będzie to kampania wyjątkowa i pod wieloma względami niecodzienna.

W zbliżającym się sezonie Centralnej Ligi Juniorów „objawi” się zapewne kilkunastu utalentowanych piłkarzy. Jednym z tych, który ma szansę przebić się do świadomości szerszego grona kibiców jest Jakub Grzesiak. 17-letni bramkarz Górnika już w ubiegłym sezonie przyczynił się do mistrzostwa zabrzan, teraz trenuje z pierwszą drużyną Marcina Brosza. – CLJ to okno wystawowe dla młodych chłopaków – mówi golkiper, który również w najbliższym sezonie będzie mógł grać w CLJ.

Centralna Liga Juniorów słynie z nieprzewidywalności, atrakcyjności i niespodziewanych zwrotów akcji. Za pośrednictwem transmisji na kanale Łączy Nas Piłka kibice przeżyli już niejeden piłkarski rollercoaster w wykonaniu młodych piłkarzy. A jako że za nami siedem sezonów Centralnej Ligi Juniorów, w magazynie „Młoda Polska” tym razem postanowiliśmy przedstawić siedem niezwykłych meczów, których przebieg zapadł w naszą pamięć najmocniej. Przygotujcie się na dużo emocji, zwrotów akcji, a przede wszystkim masę goli!