Centralna Liga Juniorów

Nie rozczarowała kibiców pierwsza wiosenna kolejka w Centralnej Lidze Juniorów. Już na starcie doszło do kilku niespodzianek, miały miejsce także przetasowania na górze ligowej tabeli. Nowym liderem został Górnik Zabrze, a swoją przynależność do czołówki potwierdziła Pogoń. W strefie spadkowej bez zmian.

Centralna Liga Juniorów

Po zimowej przerwie rozgrywki w ten weekend wznowi Centralna Liga Juniorów. Jak pokazała pierwsza część sezonu, zmagania juniorów mogą dostarczać wielu emocji, jak również być odpowiednią trampoliną do skoku w dorosły futbol. Łączy Nas Piłka wiosną zamierza przyglądać się tym rozgrywkom jeszcze baczniej. Zapraszamy na transmisje najciekawiej zapowiadających się spotkań.

Centralna Liga Juniorów

W ostatnich kilkunastu miesiącach nie brakowało przykładów potwierdzających tezę, że z Centralnej Ligi Juniorów można bezpośrednio trafić do ekstraklasy. Czy już wkrótce pojawią się kolejne nazwiska graczy, którzy błyskawicznie pokonają tę drogę? Przekonamy się niebawem, w każdym razie przysłowiową wędkę od trenerów ci wyróżniający się dostali.

Centralna Liga Juniorów

Jak przyznał na Suchych Stawach w roli trenera lub zawodnika był ostatnio jeszcze w XX wieku. Teraz Łukasz Sosin wraca w miejsce, z którego ruszył w bogatą międzynarodową karierę. I chociaż sama infrastruktura Hutnika może niewiele się zmieniła, Sosin do Krakowa przyjeżdża zdecydowanie bogatszy w wiedzę i doświadczenia. – Teraz chcę to przekazać tym młodym zawodnikom – mówi były reprezentacyjny napastnik, który został trenerem Hutnika Kraków CLJ U-17.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności