FORTUNA Puchar Polski

Jak wyglądała droga Rakowa Częstochowa i Arki Gdynia do finału Fortuna Pucharu Polski? Która runda była najtrudniejsza? Jaki przepis ma zespół Arki na grę w Pucharze Tysiąca Drużyn? Przed wielkim finałem w Lublinie rozmawialiśmy z Kamilem Piątkowskim i Andrzejem Niewulisem z Rakowa oraz Marcusem da Silvą i Kacprem Krzepiszem z Arki Gdynia.

Ekstraliga kobiet

Majówka dla polskich piłkarek nie oznacza chwili wytchnienia, lecz kluczowe starcia o medale. Na tym etapie nie ma już miejsca na potknięcia. Przed nami dwa mecze na szczycie ligowej tabeli. Liderki z Sosnowca podejmą depczący im po piętach TME UKS SMS Łódź. Z kolei Górnik Łęczna powalczy z Medykiem POLOmarket Konin o miejsce na podium ligowej klasyfikacji. Oto pięć najważniejszych zagadnień przed 18. kolejką Ekstraligi kobiet.

FORTUNA Puchar Polski

Kadry obu drużyn i ich droga do finału Fortuna Pucharu Polski, rozmowy z trenerami Rakowa Częstochowa oraz Arki Gdynia, przedstawienie kluczowych zawodników, historii tych klubów w finałach, wypowiedzi ekspertów, a także nasza analiza przed decydującym meczem rozgrywek, który odbędzie się 2 maja 2021 roku w Lublinie. Podsumowujemy również całą edycję „Pucharu Tysiąca Drużyn”, który młodzieżowcami stoi. Wszystko to znajdziecie w Programie Meczowym przygotowanym specjalnie na finał Fortuna Pucharu Polski. Miłej lektury!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności