Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Zadebiutować w pierwszym zespole to jedno. Rozegrać pierwsze spotkanie w drużynie seniorów w Lidze Mistrzów – to dopiero wydarzenie. Szymon Czyż niedawno wystąpił w barwach Lazio Rzym przeciwko Club Brugge, notując tym samym mecz numer jeden w rzymskim klubie.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Meczem z Łotwą w roli trenera reprezentacji Polski do lat 21 zadebiutuje Maciej Stolarczyk. Choć szanse na awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 są niezbyt wielkie, sternik biało-czerwonych wciąż wierzy w promocję. – Wiemy, że zależy to nie tylko od nas, ale chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby swoją pracę wykonać jak najlepiej. Nie zajmujemy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Dla nas najważniejsza jest nasza droga – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Meczem z Łotwą swoją pracę w roli trenera reprezentacji Polski do lat 21 rozpocznie Maciej Stolarczyk. Wcześniej funkcję tę sprawował Czesław Michniewicz, który poprowadził kadrę młodzieżową w 27 spotkaniach, zaliczając awans na mistrzostwa Europy we Włoszech. Zapraszamy na małą retrospekcję i przegląd dziesięciu najważniejszych wydarzeń podczas jego kadencji.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 mimo październikowych potknięć w spotkaniach z Serbią i Bułgarią wciąż walczy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Aby zapewnić sobie promocję z drugiego miejsca w grupie, musi w klasyfikacji zespołów z tej pozycji wyprzedzić cztery drużyny. Po weekendowej kolejce gier w innych grupach sprawdzamy, co musi się stać, by biało-czerwoni osiągnęli swój cel.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 rozegra ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Będzie to też pierwszy mecz w roli selekcjonera tej kadry Macieja Stolarczyka. W Łodzi biało–czerwoni podejmą Łotwę (godz. 17:30, transmisja TVP Sport). – Naszym celem jest zwycięstwo i dopiero potem będziemy przyglądać się sytuacji w innych grupach – mówi Stolarczyk.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mateusz Bogusz w kadrze młodzieżowej, która kończy kwalifikacje do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021, jest jednym z młodszych zawodników. Odgrywa jednak w niej niebagatelną rolę, stanowiąc niezwykle ważne ogniwo. – Nie narzucam nigdy na siebie żadnej dodatkowej presji, skupiam się na tym, żeby zrobić wszystko, by drużyna wygrała – zapewnia w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności