Aktualności
[TAK GRAŁA MŁODZIEŻ] Asysta Damiana Gąski, pełny mecz Marcina Bułki
Reprezentacja Polski U-21*:
Hubert Adamczyk (Olimpia Grudziądz) – nie zagrał w meczu z Błękitnymi Stargard (2:1)
Karol Angielski (Wisła Płock) – poza kadrą na mecz z Lechem Poznań (1:2)
Jakub Bartosz (Wisła Kraków) – cały mecz z Arką Gdynia (0:0) na ławce rezerwowych
Jan Bednarek (Southampton FC) – nie wystąpił w towarzyskim meczu z Derby County (0:3)
Wiktor Biedrzycki (Górnik Zabrze) – poza kadrą na mecz z Koroną Kielce (1:1)
Dawid Błanik (Pogoń Szczecin) – cały mecz z Miedzią Legnica (0:1) na ławce rezerwowych
Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze) – poza kadrą na mecz z Koroną Kielce (1:1)
Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław) – 90 minut w meczu z Cracovią (3:1)
Patryk Dziczek (Piast Gliwice) – 90 minut w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (2:1)
Damian Gąska (Śląsk Wrocław) – od 64. minuty i asysta w meczu z Cracovią (3:1)
Kamil Grabara (Liverpool FC) – rozgrywki w kategorii U-23 w Anglii jeszcze nie wystartowały
Robert Gumny (Lech Poznań) – poza kadrą na mecz z Wisłą Płock (2:1)
Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin) – do 64. minuty w meczu z Legią Warszawa (3:1)
Robert Janicki (Warta Poznań) – od 46. minuty w towarzyskim meczu z Unią Swarzędz (3:0). Mecz ligowy ze Stomilem Olsztyn został przełożony.
Dominik Jończy (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – 90 minut i żółta kartka w meczu z GKS Katowice (1:0)
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) – poza kadrą na mecz z Wisłą Płock (2:1)
Dominik Kalinowski (Znicz Pruszków) – nie wystąpił w meczu z Resovią (3:1)
Bartosz Kapustka (Leicester City) – od 46. minuty w towarzyskim meczu z Notts County (4:1)
Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok) – poza kadrą na mecz z Lechią Gdańsk (0:1)
Adrian Klimczak (Arka Gdynia) – poza kadrą na mecz z Wisłą Kraków (0:0)
Dawid Kownacki (UC Sampdoria) – nie wystąpił w meczu towarzyskim z Feralpisalo (1:1)
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – z powodów formalnych nie mógł wystąpić w meczu z GKS Katowice (1:0)
Mateusz Kuchta (Zagłębie Lubin) – cały mecz z Legią Warszawa (3:1) na ławce rezerwowych
Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin) – poza kadrą na mecz z Miedzią Legnica (0:1)
Tomasz Loska (Górnik Zabrze) – 90 minut w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław) – poza kadrą na mecz z Cracovią (3:1)
Daniel Łuczak (Śląsk Wrocław) – poza kadrą na mecz z Cracovią (3:1)
Jakub Łukowski (Wisła Płock) – od 75. minuty w meczu z Lechem Poznań (1:2)
Kamil Miazek (Leeds United) – nie wystąpił w towarzyskim meczu U-23 z Ossett United (1:0)
Konrad Michalak (Legia Warszawa) – cały mecz z Zagłębiem Lubin (1:3) na ławce rezerwowych
Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w meczu z Piastem Gliwice (1:2)
Kamil Pestka (Cracovia) – od 23. minuty w meczu ze Śląskiem Wrocław (1:3)
Jakub Piotrowski (KRC Genk) – do 46. minuty w towarzyskim meczu z KSK Heist (1:3)
Konrad Poprawa (Wigry Suwałki) – poza kadrą na mecz z GKS 1962 Jastrzębie (1:0)
Adam Radwański (Raków Częstochowa) – od 84. minuty w meczu z Puszczą Niepołomice (3:0)
Adam Ryczkowski (Górnik Zabrze) – do 46. minuty w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Jakub Serafin (Cracovia) – cały mecz ze Śląskiem Wrocław (1:3) na ławce rezerwowych
Artur Siemaszko (Zagłębie Lubin) – poza kadrą na mecz z Legią Warszawa (3:1)
Mateusz Spychała (Stal Mielec) – 90 minut w meczu z Garbarnią Kraków (2:0)
Sebastian Szymański (Legia Warszawa) – 90 minut w meczu z Zagłębiem Lubin (1:3)
Karol Świderski (Jagiellonia Białystok) – poza kadrą na mecz z Lechią Gdańsk (0:1)
Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze) – do 70. minuty, asysta i żółta kartka w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Mateusz Wieteska (Legia Warszawa) – z powodu drobnego urazu nie wystąpił w meczu z Zagłębiem Lubin (3:1)
Oskar Zawada (Wisła Płock) – do 46. minuty w meczu z Lechem Poznań (1:2)
Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze) – 90 minut w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Mateusz Żyro (Legia Warszawa) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Zagłębiem Lubin (1:3)
*W zestawieniu ujęci zostali zawodnicy powołani na ostatni mecz kwalifikacji mistrzostw Europy z Litwą oraz zgrupowanie w Bydgoszczy
Reprezentacja Polski U-20*:
Jakub Bednarczyk (Bayer 04 Leverkusen) – od 46. minuty w towarzyskim meczu z Sportfreunde Siegen (3:0)
Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin) – cały mecz z Miedzią Legnica (0:1) na ławce rezerwowych
Sebastian Bergier (Stal Mielec) – od 74. minuty w meczu z Garbarnią Kraków (2:0)
Mateusz Bogusz (Ruch Chorzów) – do 75. minuty w meczu z Siarką Tarnobrzeg (0:1)
Marcin Bułka (Chelsea FC) – 90 minut w towarzyskim meczu z Perth Glory (1:0)
Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk) – poza kadrą na mecz z Jagiellonią Białystok (1:0)
Riccardo Grym (Wisła Kraków) – poza kadrą na mecz z Arką Gdynia (0:0)
Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze) – 90 minut w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Wojciech Hajda (Górnik Zabrze) – z powodu kontuzji więzadła nie zagrał w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Radosław Kanach (Cracovia) – poza kadrą na mecz ze Śląskiem Wrocław (1:3)
Tymoteusz Klupś (Lech Poznań) – poza kadrą na mecz z Wisłą Płock (2:1)
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) – nie wystąpił w meczu ze Skrą Częstochowa (1:0)
David Kopacz (VfB Stuttgart) – od 46. minuty w towarzyskim meczu z SG Sonnenhof Grossaspach (3:1)
Mikołaj Kwietniewski (Legia Warszawa) – poza kadrą na mecz z Zagłębiem Lubin (1:3)
Adrian Łyszczarz (GKS Katowice) – do 68. minuty w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:1)
Radosław Majecki (Legia Warszawa) – poza kadrą na mecz z Zagłębiem Lubin (1:3)
Kacper Michalski (Górnik Zabrze) – 90 minut w meczu z Koroną Kielce (1:1)
Daniel Mikołajewski (Lechia Gdańsk) – poza kadrą na mecz z Jagiellonią Białystok (1:0)
Jakub Moder (Odra Opole) – do 80. minuty w meczu z GKS Tychy (2:1)
Bartosz Mrozek (Elana Toruń) – 90 minut w meczu z Rozwojem Katowice (2:2)
Dariusz Pawłowski (Górnik Zabrze) – cały mecz z Koroną Kielce (1:1) na ławce rezerwowych
Tymoteusz Puchacz (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w meczu z Piastem Gliwice (1:2)
Oskar Repka (Chrobry Głogów) – poza kadrą na mecz z ŁKS Łódź (0:1)
Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin) – poza kadrą na mecz z Legią Warszawa (3:1)
Sebastian Strózik (Cracovia) – cały mecz ze Śląskiem Wrocław (1:3) na ławce rezerwowych
Serafin Szota (Odra Opole) – 90 minut w meczu z GKS Tychy (2:1)
Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin) – 90 minut w meczu z Miedzią Legnica (0:1)
Nikolas Wróblewski (GKS Tychy) – poza kadrą na mecz z Odrą Opole (1:2)
*W zestawieniu ujęci zostali zawodnicy powołani na majowe zgrupowanie w Bydgoszczy