Reprezentacja młodzieżowa U-20

23 maja 2019 roku oczy kibiców zwrócone były na Łódź. Tego dnia reprezentacja Polski do lat 20 meczem z Kolumbią rozpoczęła udział w mistrzostwach świata, rozgrywanych na polskich boiskach. Biało-czerwoni swój udział w turnieju zakończyli na 1/8 finału, przegrywając wówczas z Włochami. Jak przez rok rozwinęły się kariery wybrańców trenera Jacka Magiery?

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Świetnie pracowało mi się ze sztabem szkoleniowym reprezentacji Polski U-20. Rozwinąłem się przy nim najmocniej w trakcie mojej krótkiej kariery i wiem, jak profesjonalnie trenować. To kadra, w której wszyscy byli bardzo zdeterminowani, by nam pomóc w robieniu postępów – podkreśla Serafin Szota, obrońca reprezentacji Polski U-20 i Stomilu Olsztyn.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Seria „Niekochani” zaprezentowała kibicom od środka funkcjonowanie pierwszej reprezentacji Polski – zarówno w tych trudnych, jak i szczęśliwych okresach z ostatnich kilkunastu miesięcy. To dobry moment, by pokazać, jak w chwili wielkiego wyzwania radzili sobie ich młodsi koledzy – podopieczni Jacka Magiery z kadry do lat 20, która w ubiegłym roku wystąpiła w rozgrywanych w Polsce młodzieżowych mistrzostwach świata FIFA U-20. Zobaczcie, jak wyglądały poszczególne etapy przygotowań i samego turnieju w samym wnętrzu drużyny – w szatni, na odprawach taktycznych z selekcjonerem, w pokojach hotelowych.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Seria „Niekochani” zaprezentowała wam od środka funkcjonowanie pierwszej reprezentacji Polski – zarówno w tych trudnych, jak i szczęśliwych okresach z ostatnich kilkunastu miesięcy. To dobry moment, by pokazać, jak w chwili wielkiego wyzwania radzili sobie ich młodsi koledzy – podopieczni Jacka Magiery z kadry do lat 20, która w ubiegłym roku wystąpiła w rozgrywanych w Polsce młodzieżowych mistrzostwach świata FIFA U-20. Zobaczycie, jak wyglądały poszczególne etapy przygotowań i samego turnieju w samym wnętrzu drużyny – w szatni, na odprawach taktycznych z selekcjonerem, w pokojach hotelowych. Premiera filmu dokumentalnego „Gramy dalej” – w najbliższą sobotę o 20:30.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Na wtorek zaplanowaliśmy retransmisję meczu reprezentacji Polsk do lat 20, która w 2007 roku wystąpiła na mistrzostwach świata w Kanadzie. W pierwszym meczu skazywani na porażkę biało-czerwoni, postawili się faworyzowanym Brazylijczykom z kilkoma wschodzącymi gwiazdami w składzie, i wygrali po przepięknym uderzeniu Grzegorza Krychowiaka z rzutu wolnego. Zapraszamy na nasze kanały od godziny 20:30.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W marcu w Ustroniu odbędzie się zgrupowanie połączonych reprezentacji Polski do lat 19 (rocznik 2002) i do lat 20. Prowadzona przez Jacka Magierę drużyna rozegra dwa spotkania w ramach Turnieju Ośmiu Narodów: z Anglią (26.03, Bielsko-Biała) i z Czechami (30.03, Opava), oraz towarzyski mecz U-19 z Estonią (27.03, Ustroń). Poniżej lista zawodników z klubów zagranicznych powołanych na to zgrupowanie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności