Reprezentacja młodzieżowa U-17

Od zwycięstwa podopieczni Marcina Dorny z reprezentacji U-17 rozpoczęli pierwszą fazę eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy. W Toruniu Polska wygrała z Macedonią Północną 3:2 (1:1). Kolejny mecz w ramach turnieju z udziałem czterech zespołów w sobotę, a naszym rywalem będzie Liechtenstein.

W środę o godz. 15.30 dla reprezentantów Polski z rocznika 2003 rozpoczyna się rywalizacja o mistrzostwa Europy. Pod wodzą Marcina Dorny przygotowania trwały od kategorii U-15, a w pierwszej fazie eliminacji czekają Macedonia (09.10, Toruń), Liechtenstein (12.10, Inowrocław) i Belgia (15.10, Włocławek). Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Niezwykle emocjonujący finał Pucharu Syrenki! Anglia prowadziła już 2:0 i to po dziesięciu minutach, ale zespół Marcina Dorny jeszcze do przerwy wyrównał i utrzymał wynik. O zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne, które skuteczniej wykonywali Anglicy. Zapraszamy na skrót spotkania.