Reprezentacja młodzieżowa U-17

Przegrane kwalifikacje mistrzostw Europy, czwarte miejsce w Turnieju o Puchar Syrenki i awans do fazy Elite Round kwalifikacji kolejnego europejskiego czempionatu – to bilans reprezentacji Polski do lat 17 w 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami tej drużyny w ostatnich dwunastu miesiącach.

Bardzo dobra reakcja po przerwie na słabą pierwszą połowę, ale dwa decydujące gole stracone w końcówce – tak układał się mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Francją na zakończenie turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni prowadzeni przez Przemysława Małeckiego zapewnili sobie jednak awans do Elite Round po wcześniejszych zwycięstwach z Finlandią (2:1) i Luksemburgiem (7:3).