Reprezentacja młodzieżowa U-17

Drugiej porażki doznała reprezentacja Polski do lat 17 w meczu Elite Round 1:2 z Portugalią. Honorowe trafienie dla biało-czerwonych zanotował pod koniec drugiej połowy Nicola Zalewski. W ostatnim meczu Polacy zagrają ze Szkocją (26 marca o godzinie 18:00 w Glasgow).

Reprezentacja Polski do lat 17 od porażki rozpoczęła turniej Elite Round. W pierwszym spotkaniu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego przegrali z Rosjanami 2:3. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli Polacy, bo od prowadzenia, ale sytuacja biało-czerwonych skomplikowała się, gdy czerwoną kartką w pierwszej połowie ukarany został Filip Marchwiński. Rywale wykorzystali grę w przewadze i zwycięstwo zapewnili sobie w końcówce meczu.

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki poinformował, że na zgrupowanie oraz turniej Elite Round dodatkowo powołany został Krystian Rybicki (Pogoń Szczecin). Biało-czerwoni zagrają z Rosją (20.03, 13:00, Glasgow), Portugalią (23.03, 12:00, Greenock) oraz Szkocją (26.03, 17:00, Glasgow).

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Glasgow oraz turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy. Polacy zmierzą się z Rosją (20.03, 13:00, Glasgow), Portugalią (23.03, 12:00, Grenock) oraz Szkocją (26.03, 17:00, Glasgow).

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała w meczu towarzyskim z Irlandią 0:1. O zwycięstwie rywali zadecydowało trafienie w 5. minucie, a jego autorem był Joshua Giurgi. W następnym meczu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego zagrają ze Słowacją.