Reprezentacja A

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa podał wyjściowy skład biało-czerwonych na mecz eliminacji mistrzostw świata 2022 z Andorą. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Warszawie (obiekt Legii) rozpocznie się o godzinie 20:45. Kapitanem Polaków będzie Robert Lewandowski.

Reprezentacja A

– Doskok, zbieramy drugą piłkę i pierwsze podanie celnie do przodu – podkreślał Robert Lewandowski. – Wszystko jest w głowach. Ważne jest przekonanie – dodawał Wojciech Szczęsny. Gdyby się zastanowić, to wszystko, co mówili sobie reprezentanci Polski przed meczem w Budapeszcie można sprowadzić do wysokiego pressingu.

Reprezentacja A

– Nie będzie to łatwy mecz pod wieloma względami. Mówiłem jednak swoim zawodnikom, mówię też wam: musimy go wygrać – powiedział Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski przed meczem z Andorą w eliminacjach MŚ 2022. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 20.45.

Reprezentacja A

– Każdy z nas gra w klubie co trzy dni przez większość sezonu i to nie jest żaden problem, aby się odpowiednio przygotować do trzech meczów podczas jednego zgrupowania reprezentacji. Nie myślimy jeszcze o Anglii, to byłby brak szacunku wobec naszego najbliższego rywala. Teraz liczy się tylko Andora. Czeka nas bardzo ważny mecz i zapewniam, że będziemy do niego przygotowani w stu procentach. Musimy wygrać – powiedział Grzegorz Krychowiak na oficjalnej konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Andorą w eliminacjach mistrzostw świata 2022.

Reprezentacja A

Już jutro reprezentację Polski czeka kolejny krok w walce o awans na mistrzostwa świata w Katarze 2022 – mecz z Andorą na warszawskim stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Na nieco ponad 24h przed tym spotkaniem z dziennikarzami spotkają się selekcjoner Paulo Sousa oraz Grzegorz Krychowiak. Zapraszamy na transmisję z oficjalnej przedmeczowej konferencji prasowej. Start o godzinie 16:30.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski przeszła kolejny test PCR na obecność koronawirusa. Niestety w przypadku Łukasza Skorupskiego dały one wynik pozytywny. Zawodnik pierwsze dolegliwości (podwyższona temperatura) zgłosił w nocy z czwartku na piątek i od tego czasu przebywa w izolacji. Selekcjoner Paulo Sousa dodatkowo powołał do drużyny narodowej Karola Niemczyckiego, o czym informowaliśmy już wczoraj.

Reprezentacja A

Co Paulo Sousa powiedział na ostatniej odprawie? Jak drużynę tuż przed meczem motywował Robert Lewandowski? Jakie wskazówki selekcjoner przekazał w przerwie? To tylko część z mnóstwa wątków, które zbudowały nam ponad dwudziestominutowe kulisy trzech dni wokół wyjazdu do Budapesztu na pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata 2022. Mecz, dodajmy, totalnie szalony – finalnie Węgry zremisowały w nim z reprezentacją Polski 3:3. Zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało od środka – bliżej biało-czerwonych po prostu nie da się zajrzeć!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności