FORTUNA Puchar Polski

Ostatnie mecze 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski za nami! Graliśmy na stadionach dwóch beniaminków PKO Ekstraklasy, czyli w Bielsku-Białej i Mielcu, ale w żadnym przypadku 90 minut nie wystarczyło do tego, by wyłonić zwycięzcę. Zapraszamy do oglądania czwartej części naszego magazynu podsumowującego 1/16 finału #FortunaPucharPolski!

Piast Gliwice to ostatni zespół, który awansował do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. W spotkaniu dwóch drużyn z ekstraklasy goście objeli prowadzenie po golu Tiago Alvesa. Jeszcze przed przerwą wyrównał Robert Dadok, zawodnik Stali Mielec. W drugiej połowie gole nie padły i o awansie zdecydowały rzuty karne. Lepiej wykonywali je gliwiczanie (4:3).