FORTUNA Puchar Polski

Ciąg dalszy emocji w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Dziś prezentujemy skróty czterech kolejnych spotkań, w tym między innymi meczu z udziałem Lecha Poznań, czy starcia dwóch spadkowiczów z PKO Ekstraklasy – Arki Gdynia i Korony Kielce. Zapraszamy do oglądania skrótów z kolejnych czterech spotkań 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski!

W ciekawie zapowiadającym się meczu 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski dwóch spadkowiczów z ekstraklasy działo się sporo. Padły dwie bramki, była czerwona kartka, było kilka skutecznych obron młodych bramkarzy Arki Gdynia oraz Korony Kielce. Najważniejsza informacja to zwycięstwo żółto-niebieskich 2:0 – Arka w każdej z połów strzeliła po golu.

Puszcza Niepołomice kolejnym zespołem, który melduje się w 1/8 finału FORTUNA PUCHARU POLSKI. Zespół Tomasza Tułacza pokonał w Wodzisławiu Śląskim innego pierwszoligowca – GKS Jastrzębie 2:0. Bramki zdobyli Hubert Tomalski oraz Marcin Stefanik z rzutu karnego. Niepołomiczanie od 69. minuty grali w osłabieniu, ale nie przeszkodziło im to w dowiezieniu korzystnego wyniku i zadaniu w samej końcówce decydującego ciosu.

W jedynym wtorkowym meczu 1/16 finału rozgrywek FORTUNA Pucharu Polski I-ligowy Górnik Łęczna pokonał na wyjeździe Ślęzę Wrocław 2:0. Gole dla zespołu z Lubelszczyzny zdobyli w drugiej połowie spotkania Bartosz Śpiączka i Przemysław Banaszak. Dzięki temu podopieczni trenera Kamila Kieresia zameldowali się w kolejnej rundzie zmagań o „Puchar Tysiąca Drużyn”.

Za nami pierwsza tura spotkań w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski! W rozegranych w piątek i sobotę meczach grał między innymi lider i wicelider PKO Ekstraklasy. Co działo się na sześciu stadionach? I czy doszło na tym etapie do niespodzianek? Zapraszamy do oglądania skrótów z sześciu spotkań 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.