Reprezentacja A

Tytuł udało się osiągnąć Bayernowi po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach i jeszcze przed wyjściem na murawę w meczu z Borussią Moenchengladbach. W dziwnym, naznaczonym wieloma zmiennymi sezonie monachijczyków jest on formalnością, choć wcale nie końcem istotnych zdarzeń i celów, choćby tych indywidualnych Roberta Lewandowskiego. Polak w zwycięstwie 6:0 strzelił trzy gole i już ma tylko jedną bramkę straty do rekordu Gerda Muellera!

Centralna Liga Juniorów

Coraz ciekawiej wygląda rywalizacja w Centralnej Lidze Juniorów. W walkę o medale zaangażowanych jest nawet siedem drużyn. W niedzielę z kamerami ŁNP byliśmy w Gdyni, gdzie Arka starała się powstrzymać rozpędzającą się Pogoń Szczecin. Bezskutecznie, bo goście po dwóch golach po przerwie zapewnili sobie zwycięstwo. Obejrzyj powtórkę spotkanai na ŁNP TV.