Poniedziałek Macieja Rybusa

Aktualności31.10.2014
Pomocnik reprezentacji Polski, Maciej Rybus, rozegrał bardzo dobre spotkanie, a Terek Grozny pokonał Ufa 1:0. W sobotę czyste konta zachowali zaś Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański, a gola w meczu z Borussią Dortmund strzelił Robert Lewandowski. W piątek do siatki trafił Łukasz Szukała. Czas na najnowszy raport kadrowicza.

Raport z występów kadrowiczów powołanych na mecze z Gruzją i Szwajcarią:

Bramkarze:

Artur Boruc (AFC Bournemouth) - cały mecz z Brighton (3:2)

Łukasz Fabiański (Swansea) - 90 minut i czyste konto w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Evertonem

Wojciech Szczęsny (Arsenal FC) - cały mecz i czyste konto w wygranym 3:0 meczu z Burnley

Obrońcy:

Thiago Cionek (Modena FC) - grał do 77. minuty i ujrzał dwie żółte (pierwszą w 40 minucie), a w konsekwencji czerwoną kartkę w spotkaniu z AS Varese (1:2)

Kamil Glik (Torino FC) - nie grał z Atalantą (0:0)

Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z M. Saransk (1:2)

Paweł Olkowski (FC Koeln) - całe spotkanie z Freiburgiem (0:1)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) - 90 minut i żółta kartka w przegranym 1:2 meczu z Bayernem Monachium

Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt) - rozegrał całe spotkanie i strzelił gola przeciwko Dinamo Bukareszt.

Pomocnicy i napastnicy:

Kamil Grosicki (Stade Rennais) - od 68. minuty w spotkaniu z Nantes (1:1)

Maciej Rybus (Terek Grozny) - do 91. minuty w meczu z Ufa (1:0)

Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe) - 90 minut w meczu z Harbin Yiteng (3:2)

Grzegorz Krychowiak (Sevilla) - 90 minut w spotkaniu z Athletic Bilbao (0:1)

Piotr Zieliński (Empoli FC) - do 74. minuty z Juventusem Turyn (0:2)

Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam) - cały mecz z Dordrechtem (4:0) na ławce rezerwowych

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów) - całe spotkanie z Dnipro (3:0) na ławce

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) - do 88. minuty i gol w wygranym 2:1 meczu z Borussią Dortmund