Aktualności

Kibice już zdecydowali! Wybrali w jakich koszulkach Lech zagra z FC Basel

Aktualności31.07.2015 
Dobiegła końca fantastyczna inicjatywa Lecha Poznań i STS. Od wtorku kibice mogli wybierać fundację, której logotyp ukaże się w meczu rewanżowym „Kolejorza” ze szwajcarskim FC Basel w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zwyciężyła fundacja Drużyna Szpiku, która otrzymała 44,52% wszystkich głosów.


- Zainteresowanie, z jakim spotkała się nasza akcja dowodzi temu, że niesienie pomocy innym jest jedną z najistotniejszych wartości, które towarzyszą piłce nożnej. Na koszulki trafi logotyp Drużyny Szpiku, ale tak naprawdę udało nam się zwrócić uwagę również na pozostałe dwie fundacje, z którymi zresztą nie od dzisiaj współpracujemy. Już dziś zapraszam do udziału w aukcjach tych wyjątkowych trykotów – powiedział na oficjalnej stronie Lecha Poznań prezes Karol Klimczak.

Po meczu w Szwajcarii koszulki zostaną przeznaczone licytację, a dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie przelany na konto zwycięskiej fundacji.

Do szczytnej akcji zgłoszone zostały trzy ogranizacje: Drużyna Szpiku, Fundacja RAK OFF oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Kibice za pośrednictwem strony www.koszulkanabase.pl zdecydowali, że na trykocie „Kolejorza” pojawi się właśnie Drużyna Szpiku.

TAGI: Koszulki na basel,

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności