Reprezentacja kobieca U-17

Reprezentację Polski do lat 17 na początku marca czeka ważny egzamin. Niemal dwa lata temu, Nina Patalon obejmując kadrę, postawiła sobie za cel awans na turniej finałowy na Białorusi. Dzisiaj, aby go osiągnąć, prowadzony przez nią zespół musi okazać się lepszy od Norwegii, Szwecji i Szkocji. Selekcjoner kadry U-17 jest spokojna o formę swoich podopiecznych, a jak podkreśla, wielkim atutem zespołu są mentalność, duch walki i ambicja.

Reprezentacja kobieca U-17

Prowadzona przez Ninę Patalon reprezentacja Polski kobiet do lat 17 ma jeden cel – awans na turniej finałowy mistrzostw Europy. Aby zagrać w Białorusi o trofeum, biało-czerwone muszą wygrać na turnieju Elite Round, podczas którego zmierzą się w Norwegii z gospodyniami, Szwedkami oraz Szkotkami. – To bardzo ciekawa i wyrównana grupa. Każdy zespół ma szansę, ale wierzę, że awansujemy my – powiedziała nam selekcjoner kadry WU17.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Przed reprezentacją Polski do lat 17 ostatni mecz w turnieju eliminacji mistrzostw Europy rozgrywanym na Łotwie. Po zwycięstwach z Łotyszami i Andorczykami teraz podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zmierzą się w ostatnim spotkaniu z Hiszpanią. Początek meczu o 17.00, czasu polskiego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności